ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Tisandt

Adresa sídla:
LieskovskĂĄ cesta 2279
96001 Zvolen

IČO: 36839442
Kontakty:
Telefón: 045 5402371
Fax: 045 5402371
Mobil: 0907 400 752, 0911 509 001
Email: tisandt@tisandt.sk
WWW: www.tisandt.com
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
Spoločnosť Tisandt s.r.o. je výhradným dovozcom kúpelňových zariadení Tisan 3v1, 2v1 a ventilátorov. Tieto zariadenia zabezpečujú ohrev, osvetlenie a ventiláciu Vašej kúpelne.
Spoločnosť Tisandt s.r.o. je výhradným dovozcom kúpeľňových zariadení Tisan. Zariadenia pochádzajú z Austrálie a sú rozšírené aj na Novom Zélande, v USA, Veľkej Británii a Kanade. Naše zariadenia sú určené na montáž do podníženého stropu kúpeľne. Popis produktov: Tisan 3v1 - Produkt ponúka tri funkcie v jednom zariadení - ohrev pomocou dvoch alebo štyroch infračervených lámp, osvetlenie 60W alebo 100W žiarovkami a odsávanie. Funkcie je možné užívať samostatne aj naraz. Tisan 2v1 - ohrev a osvetlenie alebo ventilácia a osvetlenie. Ponúkame tiež ventilátory s moderným a nápaditým designom. Naše produkty spĺňajú všetky bezpečnostné normy a predpisy.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia