» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
marieyo11
Pancevo
Doctorlem
Online
DonaldMit
Lusaka
UCMatthew
Mosta
RaymondPetly
Muscat
GregoryMiC
Lusaka
Mikaelskevy
Bridgetown
KissTig
Bamako
SteveLam
Stirling
karinex
Omsk
Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Bezplatná registrácia firiem na portály www.byvajme.sk
 
Pridané: 10.03.2014 Vytlačiť článok
 
Zaregistrujte si bezplatne Vašu firmu a využite tiež možnosť bezplatného pridávania "akciových ponúk", inzerátov a informácií o novinkách vo Vašej firme.
 
 

www.byvajme.sk – bezplatný adresár firiem z rôznych oblastí

 

Ponuka bezplatnej registrácie a reklamy na špecializovanom portály www.byvajme.sk

 

Špecializovaný portál www.byvajme.sk je zameraný Väčšinou na problematiku bývania a stavebníctva, ale aj iných oborov. Doteraz je na ňom bezplatne zaregistrovaných viac ako 5.000 firiem prevažne z oblastí: nábytok, interiér, stavebníctvo, služby, remeslá, dovolenka, elektronika: biela + čierna, zdravie a krása ...

Mesačne návštevníci vyhľadajú viac ako 30.000 informácií o firmách, ktoré sa doteraz bezplatne zaregistrovali. Návštevníci okrem vyhľadávania podľa kategórií používajú  aj vyhľadávania podľa kľúčových slov (fulltextové vyhľadávanie) a tak si návštevník pozrie v priemere podľa výsledkov vyhľadávania aj ďalších 5-7 stránok s informáciami o iných firmách a ich ponuke.

Portál je optimalizovaný prevažne na vyhľadávanie odkazov v Google a preto 90% návštev na portály je na základe vyhľadávanie podľa kľúčových slov v Google.

          

                                              Registrácia firiem je zdarma

 

V rámci registrácie sa uvádzajú klasické údaje o firme t.j. názov , adresa, tel, faxové spojenie, e-mail, web stránka a kontaktné osoby. Tiež sa uvádza krátky a rozšírený popis činnosti firmy. Vašu firmu môžete zatriediť do 2 hlavných kategórií podľa činnosti firmy.

Dôležitým kritériom pre vyhľadanie je možnosť zadania viacerých kľúčových slov (až 15) podľa ktorých návštevník nájde firmu a jej ponuku vo fulltextovom vyhľadávaní.

Zároveň môžete zadávať bezplatne aj svoje ponuky a informácie o rôznych akciách, zľavách a pod.

 
Vašu ponuku (inzerát) môžete bezplatne pridať po prihláseni sa v ľavom hornom rohu v rubrike "Prihlásenie" voľbou v menu "moje ponuky".

 

Radi privítame na našom portáli aj odborný článok o problematike ktorou sa Vaša firma zaoberá.
Článok o rozsahu cca 1xA4 zašlite na adresu databaza@byvajme.sk. Je povolená skrytá reklama Vašej firmy na konci článku formou uvedenia linku (web adresy) Vašej firmy a kontaktných údajov.

 

 

Mail: databaza@byvajme.sk , tel. 0915/904 114

 
 

Novinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia