╗ Pridaj medzi obż˙benÚ   ╗ Hlavnß Strßnka

Prihlßsenie
Meno: 
Heslo:


NovÚ firmy
 
Foamqxl
Minsk
Dormanvhi
Minsk
MarioImalk
Duverge
piternamy
NewYork
Rickyanege
Kakamega
chef knife
Raanana
Rickyanege
Kakamega
JaysonUnomi
Mtskheta


Najviac hżadanÚ vřrazy
 

Inzercia


gpz

Bezplatná registrácia firiem na portály www.byvajme.sk
 
PridanÚ: 10.03.2014 VytlaŔiŁ Ŕlßnok
 
Zaregistrujte si bezplatne Va┼íu firmu a vyu┼żite tie┼ż mo┼żnos┼ą bezplatn├ęho prid├ívania "akciov├Żch pon├║k", inzer├ítov a inform├íci├ş o novink├ích vo Va┼íej firme.
 
 

www.byvajme.sk – bezplatný adresár firiem z rôznych oblastí

 

Ponuka bezplatnej registrácie a reklamy na špecializovanom portály www.byvajme.sk

 

Špecializovaný portál www.byvajme.sk je zameraný Vä─Źšinou na problematiku bývania a stavebníctva, ale aj iných oborov. Doteraz je na ┼łom bezplatne zaregistrovaných viac ako 5.000 firiem preva┼żne z oblastí: nábytok, interiér, stavebníctvo, slu┼żby, remeslá, dovolenka, elektronika: biela + ─Źierna, zdravie a krása ...

Mesa─Źne návštevníci vyh─żadajú viac ako 30.000 informácií o firmách, ktoré sa doteraz bezplatne zaregistrovali. Návštevníci okrem vyh─żadávania pod─ża kategórií pou┼żívajú  aj vyh─żadávania pod─ża k─żú─Źových slov (fulltextové vyh─żadávanie) a tak si návštevník pozrie v priemere pod─ża výsledkov vyh─żadávania aj ─Ćalších 5-7 stránok s informáciami o iných firmách a ich ponuke.

Portál je optimalizovaný preva┼żne na vyh─żadávanie odkazov v Google a preto 90% návštev na portály je na základe vyh─żadávanie pod─ża k─żú─Źových slov v Google.

          

                                              Registrácia firiem je zdarma

 

V rámci registrácie sa uvádzajú klasické údaje o firme t.j. názov , adresa, tel, faxové spojenie, e-mail, web stránka a kontaktné osoby. Tie┼ż sa uvádza krátky a rozšírený popis ─Źinnosti firmy. Vašu firmu mô┼żete zatriedi┼ą do 2 hlavných kategórií pod─ża ─Źinnosti firmy.

Dôle┼żitým kritériom pre vyh─żadanie je mo┼żnos┼ą zadania viacerých k─żú─Źových slov (a┼ż 15) pod─ża ktorých návštevník nájde firmu a jej ponuku vo fulltextovom vyh─żadávaní.

Zárove┼ł mô┼żete zadáva┼ą bezplatne aj svoje ponuky a informácie o rôznych akciách, z─żavách a pod.

 
Vašu ponuku (inzerát) mô┼żete bezplatne prida┼ą po prihláseni sa v ─żavom hornom rohu v rubrike "Prihlásenie" vo─żbou v menu "moje ponuky".

 

Radi privítame na našom portáli aj odborný ─Źlánok o problematike ktorou sa Vaša firma zaoberá.
─îlánok o rozsahu cca 1xA4 zašlite na adresu databaza@byvajme.sk. Je povolená skrytá reklama Vašej firmy na konci ─Źlánku formou uvedenia linku (web adresy) Vašej firmy a kontaktných údajov.

 

 

Mail: databaza@byvajme.sk , tel. 0915/904 114

 
 

Novinky emailom
Mßte zßujem dostßvaŁ do emailovej schrßnky novinky, informßcia Ŕlßnky z tohto portßlu?
Prihlßste sa!
Email:

TOP ponuky
HżadaŁ v ponukßch:
 

TOP Ŕlßnky
 
www.byvajme.sk® Hlavnß Strßnka | Kontakty | Registrßcia