╗ Pridaj medzi obż˙benÚ   ╗ Hlavnß Strßnka

Prihlßsenie
Meno: 
Heslo:


NovÚ firmy
 Najviac hżadanÚ vřrazy
 

Inzercia


gpz

Bezplatná registrácia firiem na portály www.byvajme.sk
 
PridanÚ: 10.03.2014 VytlaŔiŁ Ŕlßnok
 
Zaregistrujte si bezplatne Va┼íu firmu a vyu┼żite tie┼ż mo┼żnos┼ą bezplatn├ęho prid├ívania "akciov├Żch pon├║k", inzer├ítov a inform├íci├ş o novink├ích vo Va┼íej firme.
 
 

www.byvajme.sk – bezplatný adresár firiem z rôznych oblastí

 

Ponuka bezplatnej registrácie a reklamy na špecializovanom portály www.byvajme.sk

 

Špecializovaný portál www.byvajme.sk je zameraný Vä─Źšinou na problematiku bývania a stavebníctva, ale aj iných oborov. Doteraz je na ┼łom bezplatne zaregistrovaných viac ako 5.000 firiem preva┼żne z oblastí: nábytok, interiér, stavebníctvo, slu┼żby, remeslá, dovolenka, elektronika: biela + ─Źierna, zdravie a krása ...

Mesa─Źne návštevníci vyh─żadajú viac ako 30.000 informácií o firmách, ktoré sa doteraz bezplatne zaregistrovali. Návštevníci okrem vyh─żadávania pod─ża kategórií pou┼żívajú  aj vyh─żadávania pod─ża k─żú─Źových slov (fulltextové vyh─żadávanie) a tak si návštevník pozrie v priemere pod─ża výsledkov vyh─żadávania aj ─Ćalších 5-7 stránok s informáciami o iných firmách a ich ponuke.

Portál je optimalizovaný preva┼żne na vyh─żadávanie odkazov v Google a preto 90% návštev na portály je na základe vyh─żadávanie pod─ża k─żú─Źových slov v Google.

          

                                              Registrácia firiem je zdarma

 

V rámci registrácie sa uvádzajú klasické údaje o firme t.j. názov , adresa, tel, faxové spojenie, e-mail, web stránka a kontaktné osoby. Tie┼ż sa uvádza krátky a rozšírený popis ─Źinnosti firmy. Vašu firmu mô┼żete zatriedi┼ą do 2 hlavných kategórií pod─ża ─Źinnosti firmy.

Dôle┼żitým kritériom pre vyh─żadanie je mo┼żnos┼ą zadania viacerých k─żú─Źových slov (a┼ż 15) pod─ża ktorých návštevník nájde firmu a jej ponuku vo fulltextovom vyh─żadávaní.

Zárove┼ł mô┼żete zadáva┼ą bezplatne aj svoje ponuky a informácie o rôznych akciách, z─żavách a pod.

 
Vašu ponuku (inzerát) mô┼żete bezplatne prida┼ą po prihláseni sa v ─żavom hornom rohu v rubrike "Prihlásenie" vo─żbou v menu "moje ponuky".

 

Radi privítame na našom portáli aj odborný ─Źlánok o problematike ktorou sa Vaša firma zaoberá.
─îlánok o rozsahu cca 1xA4 zašlite na adresu databaza@byvajme.sk. Je povolená skrytá reklama Vašej firmy na konci ─Źlánku formou uvedenia linku (web adresy) Vašej firmy a kontaktných údajov.

 

 

Mail: databaza@byvajme.sk , tel. 0915/904 114

 
 

Novinky emailom
Mßte zßujem dostßvaŁ do emailovej schrßnky novinky, informßcia Ŕlßnky z tohto portßlu?
Prihlßste sa!
Email:

TOP ponuky
HżadaŁ v ponukßch:
 

TOP Ŕlßnky
 
www.byvajme.sk® Hlavnß Strßnka | Kontakty | Registrßcia