╗ Pridaj medzi obż˙benÚ   ╗ Hlavnß Strßnka

Prihlßsenie
Meno: 
Heslo:


NovÚ firmy
 

Najviac hżadanÚ vřrazy
 

Inzercia


gpz

Relaxa─Źn├ę a Lie─Źebn├ę pyram├şdy - Vyu┼żitie pyram├şd nielen v dom├ícnosti:
 
PridanÚ: 07.10.2016 VytlaŔiŁ Ŕlßnok
 
V pyram├şdov├Żch kon┼ítrukci├ích, pod nimi a aj okolo nich prebiehaj├║ r├┤zne pozit├şvne, lie─Źiv├ę javy a efekty. S├║─Źasn├í veda s├şce nevie vysvetli┼ą na ak├Żch fyzik├ílnych alebo in├Żch princ├şpoch tieto javy prebiehaj├║. Ale fyzik├ílne ├║─Źinky s├║ empiricky dok├ízan├ę aj v praxi. Okrem r├┤znych ┼ítatisticky dolo┼żen├Żch ┼ít├║di├ş v oblasti ur├Żchlenia lie─Źenia niektor├Żch chor├┤b, alebo poopera─Źn├Żch stavov....
 

RELAXA─îNÉ a LIE─îEBNÉ        PYRAMÍDY

Princíp pôsobenia pyramíd:

V pyramídových konštrukciách, pod nimi a aj okolo nich prebiehajú rôzne pozitívne, lie─Źivé javy a efekty. Sú─Źasná  veda síce nevie vysvetli┼ą na akých fyzikálnych alebo iných princípoch tieto javy prebiehajú. Ale fyzikálne ú─Źinky sú empiricky dokázané aj v praxi . Okrem rôznych štatisticky dolo┼żených štúdií v oblasti urýchlenia lie─Źenia niektorých chorôb, alebo poopera─Źných stavov. Je tu aj napríklad známy patent Ing. Drbala z roku 1952 na 50-100 násobné pred─║┼żenie ┼żivotnosti ostria klasických ┼żiletiek a holiacich no┼żíkov pri „tzv. naostrovaní ┼żiletiek pod malou pyramídou -úplný popis patentu klikni  TU.  Popis pozitívnych ú─Źinkov pyramidiálnych stavieb a domov so šikmou strechou nájdete aj TU .


              Vyu┼żitie pyramíd nielen v domácnosti:

Stropná relaxa─Źná závesná pyramída:

stropna-pyramida-detail     stropna-pyramida-nad-postelou

                            Detail pyramídy + spôsob pou┼żitia nad poste─żou

Pyramídy si mô┼żete objedna┼ą TU

Stropná pyramída: Má podobné podobné ú─Źinky ako ve─żké relaxa─Źné pyramídy. Umiest┼łuje sa nad poste─ż, alebo po─Źíta─Źové pracovisko, prípadne nad gau─Ź. Ú─Źinky takejto pyramídy sú síce menšie a ako u ve─żkých relaxa─Źných pyramíd. Na druhej strane je to kompenzované ve─żmi výhodnou cenou. Mô┼żete ale pod ┼łou strávi┼ą aj celú noc, alebo de┼ł bez toho aby Vám hrozilo “prebitie energiou” 

Pou┼żitie:  Má podobné ú─Źinky ako ve─żké  relaxa─Źné pyramídy, Pou┼żíva sa na dobitie energie a relaxáciu. Zlepšuje pohodu pri práci, v miestach oddychu, spánku a pod. Mô┼żete pod ┼łou spa┼ą aj celú noc, umiestni┼ą si ju nad miesto kde pracujete. Nad kreslo skadia─ż pozeráte TV, ─Źítate kni┼żky a relaxuje. Výška pyramídy 38,2 cm cm.

Stolné pyramídy

pyramida-pouzitie-1
Pod pyramídu mô┼żete umiestno┼ą, vodu, kávu, ─Źaje, cigarety, víno,  …….

stolna-pyramida-s-vodouAk vlo┼żíte pod pyramídu napr. semienka alebo sadenice rôznych rastlín budú Vám rýchlejšie rás┼ą.  ─Äalej ak pod pyramídu umiestnite , ─Źaj, kávu, koreniny a ovocie, alko , nealko, nápoje – ich chu┼ą sa výrazne zlepší. Skúste si aj pod pyramídu vlo┼żi┼ą tabak, cigarety, cigary a pod. a porovnajte chu┼ą predtým a potom. Podobné pokusy mô┼żete robi┼ą aj s iným vecami. napríklad so ┼żiletkami, no┼żíkmi – u kvalitnejších výrobkov sa prejaví tzv. samobrúsiaci efekt.

Pyramídy si mô┼żete objedna┼ą TU

stolna-pyramida-s-vodou

Vyskúšajte aj jav  tzv. “┼żivej vody” – Po jednom , dvoch d┼łoch mô┼żete takouto vodou zalieva┼ą Vaše kvetiny v dome a zistíte ┼że sa im bude lepšie dari┼ą. Vodu spod pyramídy mô┼żete samozrejme aj pi┼ą – sta─Źí ke─Ć ju tam necháte 4-6 hodín (alebo aj dlhšie) odstá┼ą. Mo┼żností na rôzne experimenty sú stovky a nájdete ich v rôznejliteratúre o pyramídach. 

Pozitívny ú─Źinok sa prejavuje sa u týchto javov rôzne dlhým ulo┼żením objektov pod pyramídou. Ú─Źinok pyramidiálnych efektov závisí  aj od ve─żkosti, uhlu stien,miesta  umiestnenia, smerovania pyramídy a tie┼ż aj od pou┼żitých materiálov z akých je zostavená pyramída.

Lie─Źebné a relaxa─Źné ú─Źinky pyramíd:

pyramida-skladacia-pre-detipyramida-skladacia-murdier

                                            ilustra─Źný obrázok

Takisto sú známe a praxou overené aj pozitívne lie─Źebné a relaxa─Źné ú─Źinky vplyvu pyramíd na ─Źloveka . ─îas urýchlenia lie─Źenia a rehabilitácie pri niektorých chorobách sa výrazne zni┼żuje. Pod pyramídou sa Vám lepšie oddychuje, lepšie spí, na pocit vyspatia a celkového oddychu od ka┼żdodenného stresu Vám sta─Źí aj kratší pobyt pod pyramídou , alebo menej hodín spánku.  

pyramida-skladacia-velka2
Exteriérová skladacia relaxa─Źná pyramída

Pyramídy si mô┼żete objedna┼ą TU


Princíp pôsobenia pyramíd:

V pyramídových konštrukciách, pod nimi a aj okolo nich prebiehajú rôzne pozitívne, lie─Źivé javy a efekty. Sú─Źasná  veda síce nevie vysvetli┼ą na akých fyzikálnych alebo iných princípoch tieto javy prebiehajú.   Ale fyzikálne ú─Źinky sú empiricky dokázané aj v praxi . Okrem rôznych štatisticky dolo┼żených štúdií v oblasti urýchlenia lie─Źenia niektorých chorôb, alebo poopera─Źných stavov. Je tu aj napríklad známy patent Ing. Drbala z roku 1952 na 50-100 násobné pred─║┼żenie ┼żivotnosti ostria klasických ┼żiletiek a holiacich no┼żíkov pri „tzv. naostrovaní ┼żiletiek  pod malou pyramídou -úplný popis patentu klikni  TU.  Popis pozitívnych ú─Źinkov pyramidiálnych stavieb a domov so šikmou strechou nájdete aj TU .

Historické fakty

Pyramídy odjak┼żiva fascinovali ─żudí jednak svojou monumentálnou architektúrou , tvarom a aj tým, ┼że ke─Ć neboli rozkradnuté na „stavebný materiál“ tak pre┼żili takmer nepoškodené tisícky rokov . O tom, pre─Źo sa pyramídy rôznych ve─żkostí a tvarov stavali v rôznych ─Źasových obdobiach po celom svete sa vedú rôzne vedecké a aj “pavedecké” diskusie. Hypotéz a teórií  zameraných na stavbu a vyu┼żitie pyramíd sú stovky. Iba v samotnom Egypte je doteraz podrobnejšie zmapovaných cca 200 pyramíd a tisícky mastáb. Je však zrejmé, ┼że okrem  pou┼żívania pyramíd ako  hrobky, alebo sú─Źasti chrámových komplexov sa pyramídy pou┼żívali aj na iné doteraz neznáme ú─Źely. Napríklad aj v najznámejšom komplexe pyramíd v Gize sú ved─ża ve─żkých pyramíd postavené aj menšie pyramídy V celom svete sa nachádzajú ─Ćalšie stovky a┼ż tisícky pyramidiálnych stavieb.

Jedným z tých ved─żajších (alebo, ┼żeby nebodaj ? hlavných) ú─Źelov sú aj tisíckami rokov overené  lie─Źiace, regenera─Źné, harmoniza─Źné ú─Źinky a javy. Samozrejme aj také , ktoré sú doposia─ż oficiálne z rôznych dôvodov úmyselne zaml─Źované. Napr. pre lobizmus výrobcov rôznych výrobcov… od  zbyto─Źne drahých liekov , rôznych prístrojov a zariadení  ─Źí u┼ż pre civilné alebo vojenské pou┼żitie …….

Pyramidiálne efekty sa prejavujú aj pri rôznych tvaroch pyramíd.

Tieto pozitívne efekty sa prejavujú aj pri menších ve─żkostiach pyramídových konštrukcií. U┼ż staré národy pou┼żívali  tvar rôznych stanov, júrt, sakrálnych stavieb a iných obydlí bu─Ć úplne, alebo ─Źiasto─Źne sa podobajúce pyramidiálnym konštrukciám. Samozrejme aj  kvôli výhodnosti takýchto konštrukcií zo stavebného a konštruk─Źného h─żadiska.

Ale je neodškriepite─żné, ┼że rôzne pozitívne pyramidialne efekty sa bu─Ć ─Źiasto─Źne alebo úplne prejavujú aj u podobných stavieb podobajúcich sa pyramídam a ur─Źitým typom “ve┼żových konštrukcií”

Dokonca aj tvary kostolov, sakrálnych stavieb u národov rôznych vierovyznaní. Svojou orientáciou jednej strany kolmo k severu. Pou┼żívaním šikmých striech a ve┼żovitých konštrukcií rôznych tvarov. Pravdepodobne ─Źi u┼ż vedome alebo nevedome vyu┼żívajú ur─Źité prvky pyramídových efektov. Spome┼łme si napríklad na ve┼żovité konštrukcie egyptských stél (Jedna z nich bola prenesená do Parí┼ża, druhá do Washingtonu )

pri-pyramidach 002
rok. 1998 – Poh─żad z dia─żky na pyramídový komplex v Gíze.

Niektoré z týchto stavieb v tvare: pyramíd, stél, ve┼żí , mešít, palácov, hradov s vyu┼żitím  podobných architektonických prvkov majú ur─Źite okrem primárnych ú─Źelov aj zaujímavé ved─żajšie efekty o ktorých starí stavitelia vedeli.

Ur─Źite ste si všimli, ┼że na niektorých miestach. ─îi u┼ż vo vnútri takýchto stavieb , alebo v ich okolí sa cítite psychicky lepšie. Pobyt v nich na Vás pôsobí lepšie ako v iných objektoch. Po dlhšom pobyte v takýchto  stavbách, ke─Ć z nich odídete. Tak sami na sebe pozorujete, ┼że sa Vám zlepšila nálada. Nervozita a negatívne pocity ustupujú a celkovo z nich odchádzate v ove─ża lepšej psychickej pohode , zrelaxovaný k─żudnejší at─Ć.

U┼ż pri meraní geopatogénnych zón a geoanomálií na rôznych miestach  som si všimol, ┼że pomerne dos┼ą takýchto najmä starších stavieb je postavených v tzv. pozitívnych miestach , alebo zónach. Vtedy sa  pozitívne ú─Źinky takýchto stavieb a konštrukcií znásobujú.

 Niektoré najmä staršie stavby obsahujú v sebe aj také architektonické a konštruk─Źné prvky + vyu┼żívajú  stavebné materiály a technológie, ktoré majú samy o sebe harmonizujúci ú─Źinok. Okrem toho ┼że tieto stavby vedia ur─Źitým spôsobom redukova┼ą, alebo úplne eliminova┼ą geopatogénne zóny sa v nich ─Źlovek cíti vyslovene dobre. Rôzne pozitívne ú─Źinky takýchto stavieb sa prejavujú aj v ich okolí a dokonca vedia ur─Źitým spôsobom aj redukova┼ą aj ú─Źinky „Negatívnych zón“. Týka sa to najmä stavieb so sedlovými, (štítovými, šikmými  strechami).

prevzaté z www.dracie-zily.sk

 

 

 

 

Novinky emailom
Mßte zßujem dostßvaŁ do emailovej schrßnky novinky, informßcia Ŕlßnky z tohto portßlu?
Prihlßste sa!
Email:

TOP ponuky
HżadaŁ v ponukßch:
 

TOP Ŕlßnky
 
www.byvajme.sk® Hlavnß Strßnka | Kontakty | Registrßcia