ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

ZARPA-SK s.r.o

Adresa sídla:
TrstĂ­nska 9
91701 Trnava

IČO: 45703671
Kontakty:
Telefón: 033 / 5592 892
Fax: 033 / 5592 892
Mobil: 0907 784 587
Email: trnava@zarpa.sk
WWW: www.zarpa.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: Ing.Stanislav Gelnar,0335592892,trnava@zarpa.sk
Obchodné: ,,
Výroba: Mgr.MikulĂĄĹĄ Lelkes,0907 787 089,zarpa@zarpa.sk

Charakteristika:
Výroba a predaj slovenských sedacích súprav aj na mieru.
Sme slovenský výrobca sedacích súprav s vlastnou maloobchodnou sieťou po celom Slovensku. Sedacie súpravy vyrábame zo všetkých druhov látkových poťahových materiálov, z umelej i z pravej kože za bezkonkurenčné ceny. Sedacie súpravy vieme vyhotoviť presne podľa vašich predstáv a nárokov na rozmery, farbu a kvalitu materiálu.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia