» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

ZARPA-SK s.r.o

Adresa sídla:
Trstínska 9
91701 Trnava

IČO: 45703671
Kontakty:
Telefón: 033 / 5592 892
Fax: 033 / 5592 892
Mobil: 0907 784 587
Email: trnava@zarpa.sk
WWW: www.zarpa.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: Ing.Stanislav Gelnar,0335592892,trnava@zarpa.sk
Obchodné: ,,
Výroba: Mgr.Mikuláš Lelkes,0907 787 089,zarpa@zarpa.sk

Charakteristika:
Výroba a predaj slovenských sedacích súprav aj na mieru.
Sme slovenský výrobca sedacích súprav s vlastnou maloobchodnou sie?ou po celom Slovensku. Sedacie súpravy vyrábame zo všetkých druhov látkových po?ahových materiálov, z umelej i z pravej kože za bezkonkuren?né ceny. Sedacie súpravy vieme vyhotovi? presne pod?a vašich predstáv a nárokov na rozmery, farbu a kvalitu materiálu.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hľadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasťami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminovať geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobiť, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia