» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

CLEGG DESIGN

Adresa sídla:
Jase?ová 10
81104 Bratislava

IČO: 40251641
Kontakty:
Telefón: +421 904 201 085
Fax:
Mobil:
Email: info@cleggdesign.com
WWW: www.cleggdesign.com
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
Štúdio interiérového designu: Individuálne riešenia interiérov, ktoré potrebujú vyvola? záujem a dobrý pocit vášho klienta, zákazníka alebo obchodného partnera.
CLEGG DESIGN vám poskytne možnos? prezentova? obchodné, reprezenta?né ?i kancelárske priestory formou, ktorá vyvolá záujem a dobrý pocit vášho klienta, zákazníka alebo obchodného partnera. Rovnaký prístup je dodržaný aj pri zaria?ovaní vášho bytu, domu alebo rezidencie. Interiérový design je v našom chápaní efektný a efektívny nástroj na vytvorenie prostredia, ktoré dokáže prezentova? vaše zámery ?i predstavy, nastolí požadovanú atmosféru jedine?nosti a pôsobí na vás tak, že sa v ?om cítite jednoducho prefektne.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hľadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasťami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminovať geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobiť, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia