ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

AgentĂşra Simona

Adresa sídla:
RuŞínska 7
04010 KoĹĄice

IČO: 35352434
Kontakty:
Telefón:
Fax: 055-6430844
Mobil: 0905613034, 0907946256
Email: upratko@upratko.sk
WWW: www.upratko.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
UpratovacĂ­ servis
Jednorázové, sezónne a pravidelne upratovanie: kancelárie, firmy, inštitúcie, úrady, súkromné byty a domy. Umývanie okien, tepovanie kobercov, čistenie čaluneného nábytku. Čistenie špár dlažieb a obkladačiek. Upratovanie stavieb a po rekonštrukciách interiéru. Predkolaudačné upratovanie. Strojové velkoplošné čistenie podláh, veľkoplošné tepovanie kobercov.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia