ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

www.drevokvietok.sk

Adresa sídla:
Ĺ tefana KrĂĄlika 5/B
841 0 Bratislava 49

IČO: 35168242
Kontakty:
Telefón:
Fax: +421233520005
Mobil: +421903848858
Email: info@drevokvietok.sk
WWW: www.drevokvietok.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
Predaj hotových drevených výrobkov a nábytku z masívneho dreva - Bratislava - Devínska Nová Ves - na prácu v kuchyni - doplnky - drevené hračky - záhrada
Predaj hotových drevených výrobkov a nábytku z masívneho dreva. - na každodennú prácu v kuchyni (varechy, lyžice, vidlice, naberačky, valčeky, chlebníky, dosky, tácky, vedierka, krájače, dosky na žehlenie, kuchynské hodiny, odkladače, stojany, košíky) - interiérové doplnky na praktické využitie a okrasu (kreslá, kvetníky, šatníky, lampy, poličky, stolíky, stoly, regále, vitríny, šatníky, zrkadlá, lavice, postele, komody, nočné stolíky) - záhradné doplnky na spríjemnenie voľného času (altánky, pergoly, búdy pre zvieratá, studne, kvetináče, krmítka, lavice, lavičky, hojdačky, hojdacie siete) - ponuka pre deti je taktiež široká (postieľky, vešiaky, hračky, stolíky, stoličky, ohrádky, hojdacie koníky, odkladače na hračky)
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia