╗ Pridaj medzi obż˙benÚ   ╗ Hlavnß Strßnka

Prihlßsenie
Meno: 
Heslo:


NovÚ firmy
 

Najviac hżadanÚ vřrazy
 

Inzercia


gpz

MERITO BRATISLAVA

Adresa sÝdla:
Za kas├ír┼łou 1
83103 Bratislava

I╚O: 35771836
Kontakty:
Telefˇn: 02/444 50 338, 02/49 247 229
Fax: 02/444 59 132
Mobil: 0907/947054
Email: predaj@merito.sk
WWW: www.merito.sk
Sekretarißt: ,,
Marketing: ,,
ObchodnÚ: ,,
Vřroba: ,,

Charakteristika:
spolo─Źnos┼ą zameran├í na predaj n├íbytku a bytov├Żch dopl┼łkov - kuchy┼łsk├ę linky znacky Han├ík, ob├Żva─Źky, sedacie s├║pravy, sp├ílne, detsk├ę izby, predsiene, nemeck├Ż v├Żrobca n├íbytku Hulsta, apod.
Pon├║kame V├ím exkluz├şvne kuchynsk├ę linky zn. Han├ík a kuchyne dom├íceho v├Żrobcu zn. Decodom. V na┼íej pradajni na Vajnorskej 41 n├íjdete celkom 14 vystaven├Żch kuch├Ż┼ł. Dal┼íie nad┼ítandartn├ę kuchynsk├ę linky zn. Han├ík n├íjdete v na┼íej predajni Merito-Exklusive line v dome n├íbytku Atrium. Taktie┼ż V├ím pon├║kame ┼íirok├Ż v├Żber sedac├şch s├║prav. V├Ą─Ź┼íinu z nich si m├┤┼żte u n├ís vysk├║┼ía┼ą na┼żivo - sami pos├║dite, ktor├í seda─Źka je pre V├ís ta prav├í. Va┼íe deti sa zabavia v na┼íom detskom k├║tiku a vy si zatia─ż m├┤┼żte v k─żude vysk├║┼ía┼ą sp├ílne, popozera┼ą si vystaven├ę detsk├ę a ob├Żvacie izby, vstavan├ę skrine , jed├ílne, doladi┼ą ich konferen─Źn├Żmi stol├şkmi pr├şpadne zauj├şmav├Żmi stolmi s stoli─Źkami od taliansk├Żch v├Żrobcov. V na┼íej pobo─Źke v Atriu V├ím n├í┼í t├şm architektov a design├ęrov s dlhoro─Źn├Żmi sk├║senos┼ąami pom├┤┼że navrhn├║┼ą a zariadi┼ą V├í┼í interi├ęr tak, aby bol pre V├ís v┼żdy nie─Źim v├Żnimo─Źn├Żm. Aby ste sa domov vracali radi a vychutnali si ka┼żdu─Źk├Ż detail V├í┼ího s├║kromn├ęho designov├ęho sveta . V na┼íej pobo─Źke Merito-Exklusive line v dome n├íbytku ├ütrium / na┼íe ┼ít├║dio je na pr├şzem├ş ved─ża kaviarne/ V├ím pon├║kame nad┼ítandartn├ę kuchynsk├ę linky, ob├Żva─Źky a sp├ílne zn. HAN├üK ako aj svetozn├ím├ęno nemeck├ęho v├Żrobcu interi├ęrov├ęho n├íbytku zn. HULSTA. M├íte mo┼żnos┼ą si vybra┼ą z ┼íirokej ponuky taliansk├ęho n├íbytku zna─Źiek PREALPI, M DUE, GiBI, OZZIO. Hlavne posledne menovan├í firmy V├ís prekvap├ş ┼íirok├Żm v├Żrobom tvarov a materi├ílov stoli─Źiek , stolov, barov├Żch stoli─Źiek, multifunk─Źn├Żch konferen─Źn├Żch stol├şkov. V tomto pr├şpade V├ís ur─Źite oslov├ş aj ich cena, ktor├í je k pomeru kvality velmi prijateln├í
Ponuky spoloŔnosti:
 
Nie s˙ evidovanÚ ×iadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKŢ PROJEKT MERAN═ GEOPATOG╔NNYCH ZËN a GEOANOM┴LI═Projekt meranÝ GeopatogÚnnych Zˇn (GeoanomßliÝ) prebieha za ˙Ŕelom ÜtatistickÚho vyhodnocovania podielu negatÝvnych zˇn v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorenß mapa s vyhodnotenÝm lokalÝt viac, alebo menej vhodnřch na břvanie z hżadiska ÜtatistickÚho vřskytu geoanomßliÝ a geopatogÚnnych zˇn. agent˙ra INGFOUR s.r.o. realizuje vřjazdovÚ merania GeopatogÚnnych Zˇn (GeoanomßliÝ) pod vybranřmi obydliami na celom Slovensku. Za ˙Ŕelom vyhodnotenia ÜtatistickÚho a geologickÚho rozlo×enia geoanomßliÝ pod obřvanřmi oblasŁami. Zßrove˛ sa sleduje aj vplyv urŔitřch architektonickřch prvkov obydlÝ, ktorÚ samy o sebe vedia urŔitřm sp˘sobom eliminovaŁ geoanomßlie a GPZ. ZameranÝm geopatogÚnnych zˇn vo VaÜom obydlÝ zistÝte akÚ opatrenia urobiŁ, aby ste sa doma cÝtili naozaj dobre. NaprÝklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spÝte alebo sa najdlhÜie zdr×ujete mimo geopatogÚnnych zˇn .

Ak mßte zßujem o lokalizßciu GeopatogÚnnych zˇn, geoanomßliÝ a pos˙denia mo×nosti ich eliminßcie vo VaÜom obydlÝ. (byte , dome , kancelßriÝ). Vyplnte ôkontaktnř formulßrö na strßnke kde smeruje preklik a my Vßm zaÜleme nezßvńzne podrobnÚ informßcie.

Pre bli×Üie informßcie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Mßte zßujem dostßvaŁ do emailovej schrßnky novinky, informßcia Ŕlßnky z tohto portßlu?
Prihlßste sa!
Email:

TOP ponuky
HżadaŁ v ponukßch:
 

TOP Ŕlßnky
 
www.byvajme.sk® Hlavnß Strßnka | Kontakty | Registrßcia