ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

1.BEAMI, s.r.o.

Adresa sídla:
Jungmannova 14-16
85101 Bratislava

IČO: 35680865
Kontakty:
Telefón: 02/62520854, 55
Fax: 02/62520849
Mobil: 0915 778255
Email: obchod@1beami.sk
WWW: www.1beami.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: Ĺ korvaga,02/62520854,obchod@1beami.sk
Výroba: ,,

Charakteristika:
Výroba a dovoz kancelárskeho nábytku, nábytok s PUR hranami. Ergonomické kancelárske stoličky a kreslá. Stoličky pre zdravotníctvo, priemyselné, vysokozáťažové, antistatické a plastové. Plechové šatníkové skrine.
Výroba a dovoz kancelárskeho nábytku, nábytok s PUR hranami. Ergonomické kancelárske stoličky a kreslá. Stoličky pre zdravotníctvo, priemyselné, vysokozáťažové, antistatické a plastové. Plechové šatníkové skrine, skine so žalúziovými dverami, skrine na ocheanu osobných údajov, skrine pre plavárne, fitnes, výbava dielní, ... Kovové komponenty na kancelárske stoly (podnože, rámové podnože, nohy, káblové žľaby, držiaky PC, ...) pre veľkoodberateľov.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia