ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

VOX nĂĄbytok

Adresa sídla:
SabinovskĂĄ 32
08001 PreĹĄov

IČO: 36451941
Kontakty:
Telefón: 051 / 7764 674
Fax: 051 - 7734343
Mobil:
Email: nobyt@nobyt.sk
WWW: www.vox.nobyt.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: Mgr. HudĂĄk Jaroslav,051 7498490,
Obchodné: SlĂĄvka HomovĂĄ,051 7498490,
Výroba: ,,

Charakteristika:
VOX značkový nábytok. Fa. Nobyt s.r.o., prevádzkuje salóny VOXu vo firemných predajniach a predajnach partnerov VOXu vrámci SR.
VOX značkový nábytok, pre zariadenie celého bytu (spálňa, jedáleň, obývacia izba, detská a študentská izba, pracovňa). Vcelej EU vyhľadavaný a obľúbený nábytok, zaznamenáva každý rok výrazný narast predaja.Je vysoko kvalitný odlišujúci sa svojim neopakovateľným designom. Od iných sa odišuje obrovským množstvom neopakovateľných bytových doplnkov a dekorácii, ktoré si firma VOX necháva vyrábať po celom svete. Fa. Nobyt s.r.o., predáva tento nábytok v exkluzívnych salónoch VOX (PO a KE) a v predajniach partnerov VOXu vrámci SR, ktorých sieť neustále rozširuje.
Ponuky spoločnosti:
 
AKCIA Pridané: 18.07.2007
NovĂĄ letĂĄkovĂĄ akcia - JĂşl / August 2007
čítaj viac...
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia