ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 


Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

MINTAL

Adresa sídla:
Sielnica 414
96231 Sielnica

IČO: 48093076
Kontakty:
Telefón: 045/ 544 20 30
Fax: 045/ 544 20 30
Mobil:
Email: mintal@eurookno.sk
WWW: www.mintal.sk
Sekretariát: ,045/ 544 20 30,mintal@eurookno.sk
Marketing: Ing. Marcel Halčin,0917 169 841,halcin@eurookno.sk
Obchodné: Ing. Roman Vajs,0918 703 093,vajs@eurookno.sk
Výroba: ,,

Charakteristika:
Výroba a montåŞ energeticky úsporných drevených a drevohliníkových okien MINTAL
Značka MINTAL pôsobí na trhu od roku 1988. Spoločnosť od svojho vzniku presadzovala dôraz na kvalitný produkt z dreva jednak v prvých rokoch od svojho vzniku v interiérovej tvorbe a od roku 1995 vo výrobe otvorových výplní stavieb- okien, dverí, posuvných dverí a zimných záhrad. Premyslenou logistikou, technologickou a profesionálnou zručnosťou sa firma postupne prepracovala na popredné miesta medzi slovenskými výrobcami drevených a drevohliníkových okien. V roku 2005 sa firma presťahovala do vlastných moderných výrobných a administratívnych priestorov v obci Sielnica neďaleko Zvolena. Aj vďaka využitiu európskych štrukturálnych fondov firma v rokoch 2009-2010 prekročila prah manuálnej kusovej výroby na úroveň progresívnej a sofistikovanej technológie výroby.
Ponuky spoločnosti:
 
DrevohlinĂ­kovĂŠ oknĂĄ MINTAL passiv Pridané: 24.11.2015
DrevohlinĂ­kovĂŠ oknĂĄ MINTAL passiv
čítaj viac...
 
DrevohlinĂ­kovĂŠ okno MINTAL ENERGY VG Pridané: 11.04.2016
DrevohlinĂ­kovĂŠ okno MINTAL ENERGY VG
čítaj viac...
 
MINTAL PANORAMA Pridané: 06.01.2017
DrevohlinĂ­kovĂ˝ HS portĂĄl MINTAL PANORAMA
čítaj viac...
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia