ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

CASCA, spol. s r.o.

Adresa sídla:
TomĂĄĹĄikova 3
82101 Bratislava

IČO: 17308534
Kontakty:
Telefón:
Fax:
Mobil:
Email: casca@casca.sk
WWW: www.casca.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
SvietidlĂĄ - talianske, ĹĄpanielske a nemeckĂŠ svietidlĂĄ. Showroom svietidiel s plochou 300m2
Produkty a služby v oblasti osvetľovacej techniky. Spolupracujeme s renomovanými talianskymi, španielskymi a nemeckými výrobcami svietidiel. Na trhu pôsobíme vyše dve desaťročia a naše skúsenosti sú zárukou kvality a spokojnosti zákazníka. Naším poslaním je poskytovať kvalitné produkty, vrátane služieb v oblasti osvetlenia. Budeme radi ak sa o tom presvedčíte sami priamo u nás – showroom svietidiel s plochou 300m2. Svietidlá, osvetľovacia technika, katalógy a cenníky, svietidlá značiek FOSCARINI, DIESEL with FOSCARINI, Artemide, PROLICHT, Fabbian, AxoLight, Axo Lightecture, Studio Italia Design, VIBIA, AVMazzega, AVMazzega, deMajo, Lucente, Poomlighting, Otylight, Luceplan, FontanaArte, Movelight, metalspot, Slidedesign, Biffi Luce, Quattrobi, FLOS, Muranoluce, facon de venise, Vintage, Lucelight, Kundalini, MILAN, ARES, DREES, Aqlus, ASTRO, SLV - Rendl Profesional, Rendl DESIGN 2012
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia