╗ Pridaj medzi obż˙benÚ   ╗ Hlavnß Strßnka

Prihlßsenie
Meno: 
Heslo:


NovÚ firmy
 


Najviac hżadanÚ vřrazy
 

Inzercia


gpz

DOMOSS TECHNIKA, a.s.

Adresa sÝdla:
Bratislavská 11/a
92101 Pie┼í┼ąany

I╚O: 36228389
Kontakty:
Telefˇn: 033/7744800
Fax: 033/7724240
Mobil:
Email: domoss@domoss.sk
WWW: www.domoss.sk
Sekretarißt: Rybansk├í Tatiana,,rybanska@domoss.sk
Marketing: Valo Richard,Ing.,,valo@domoss.sk
ObchodnÚ: Oravec Ladislav ml.,,l_oravec@domoss.sk
Vřroba: ,,

Charakteristika:
DOMOSS pon├║ka svojim z├íkazn├şkom spotrebi─Źe pre dom├ícnos┼ą, kompletn├ę vybavenie kuch├Ż┼ł a k├║pe─żn├ş, elektroniku, vykurovacie zariadenia, n├íradie, dvere, potreby pre z├íhradu a mno┼żstvo ─Ćal┼í├şch produktov pre zariadenie dom├ícnosti a budov.
Spolo─Źnos┼ą DOMOSS TECHNIKA, a.s. vznikla v roku 1990 ako konzorcium DOMOSS. Dne┼ín├í forma spolo─Źnosti vznikla v roku 1998 v Pie┼í┼ąanoch transform├íciou spolo─Źnosti. DOMOSS prev├ídzkuje na Slovensku obchodn├Ż dom v Pie┼í┼ąanoch, 3 ve─żkoobchody, servisn├ę stredisko, sie┼ą kuchynsk├Żch a k├║pe─ż┼łov├Żch ┼ít├║di├ş. V roku 2004 spolo─Źnos┼ą DOMOSS TECHNIKA, a.s. ├║spe┼íne otvorila ─Ćal┼íie kuchynsk├ę ┼ít├║dio v Tren─Ź├şne, kuchynsk├ę a k├║pe─ż┼łov├ę ┼ít├║dio v Trnave a v roku 2005 dal┼íie dve ┼ít├║di├í v Bratislave - ÔÇŁMy House of Villeroy & BochÔÇŁ a modern├Ż st├ínok dizajnu: ┼ít├║dio Duravit, Hansgrohe (Pharo wellness centrum). Nov├ę ┼ípecializovan├ę K├║pe─ż┼łov├ę ┼ít├║dio My House Of Villeroy&Boch je jedin├Żm svojho druhu na Slovensku; ┼ít├║dio Duravit, Hansgrohe (Pharo wellness centrum) jedin├ę svojho druhu na z├ípadnom Slovensku. V roku 2004 sa spolo─Źnos┼ą DOMOSS TECHNIKA a.s. stala akcion├írom spolo─Źnosti EURONICS SK a.s. a akt├şvne vst├║pila do spoluvytv├írania maloobchodnej siete elektropredajn├ş na Slovensku. Sie┼ą Euronics sa stala najv├Ą─Ź┼í├şm hr├í─Źom na Slovensku v predaji bielej techniky a m├í potenci├íl sa na─Ćalej roz┼íirova┼ą. DOMOSS TECHNIKA, a.s. spolupracuje s architektmi, projektantmi, stavebn├Żmi spolo─Źnos┼ąami i ─Ćal┼íou odbornou verejnos┼ąou, ─Źo napom├íha smerova┼ą ponuku firmy do oblast├ş, ktor├ę pre kone─Źn├ęho klienta znamenaj├║ jedine─Źn├ę rie┼íenia postaven├ę na najmodernej┼í├şch trendoch a poznatkoch v oblasti bytov├ęho dizajnu a ergon├│mie. Spolo─Źnos┼ą sa vo svojej ponuke orientuje na renomovan├ę svetov├ę zna─Źky a produkty, ktor├ę zaru─Źuj├║ klientovi rie┼íenia s d├┤razom na kvalitu a spo─żahlivos┼ą produktov, najmodernej┼í├ş dizajn, vysok├║ ├║┼żitkov├║ hodnotu a to s ve─żkou ┼ík├ílou v├Żberu.
Ponuky spoloŔnosti:
 
Stoly, stoli─Źky, spotrebi─Źe - z─żava a┼ż 70% PridanÚ: 04.04.2008
V├Żpredaj za najlep┼íie ceny
ŔÝtaj viac...
 
SLOVENSKŢ PROJEKT MERAN═ GEOPATOG╔NNYCH ZËN a GEOANOM┴LI═Projekt meranÝ GeopatogÚnnych Zˇn (GeoanomßliÝ) prebieha za ˙Ŕelom ÜtatistickÚho vyhodnocovania podielu negatÝvnych zˇn v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorenß mapa s vyhodnotenÝm lokalÝt viac, alebo menej vhodnřch na břvanie z hżadiska ÜtatistickÚho vřskytu geoanomßliÝ a geopatogÚnnych zˇn. agent˙ra INGFOUR s.r.o. realizuje vřjazdovÚ merania GeopatogÚnnych Zˇn (GeoanomßliÝ) pod vybranřmi obydliami na celom Slovensku. Za ˙Ŕelom vyhodnotenia ÜtatistickÚho a geologickÚho rozlo×enia geoanomßliÝ pod obřvanřmi oblasŁami. Zßrove˛ sa sleduje aj vplyv urŔitřch architektonickřch prvkov obydlÝ, ktorÚ samy o sebe vedia urŔitřm sp˘sobom eliminovaŁ geoanomßlie a GPZ. ZameranÝm geopatogÚnnych zˇn vo VaÜom obydlÝ zistÝte akÚ opatrenia urobiŁ, aby ste sa doma cÝtili naozaj dobre. NaprÝklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spÝte alebo sa najdlhÜie zdr×ujete mimo geopatogÚnnych zˇn .

Ak mßte zßujem o lokalizßciu GeopatogÚnnych zˇn, geoanomßliÝ a pos˙denia mo×nosti ich eliminßcie vo VaÜom obydlÝ. (byte , dome , kancelßriÝ). Vyplnte ôkontaktnř formulßrö na strßnke kde smeruje preklik a my Vßm zaÜleme nezßvńzne podrobnÚ informßcie.

Pre bli×Üie informßcie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Mßte zßujem dostßvaŁ do emailovej schrßnky novinky, informßcia Ŕlßnky z tohto portßlu?
Prihlßste sa!
Email:

TOP ponuky
HżadaŁ v ponukßch:
 

TOP Ŕlßnky
 
www.byvajme.sk® Hlavnß Strßnka | Kontakty | Registrßcia