ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

kuchyne turansky-zakazkove stolarstvo

Adresa sídla:
Ulička334
91951 Špačince

IČO: 40343278
Kontakty:
Telefón: 0905784087
Fax:
Mobil: 0905784087
Email: info@kuchyne-turansky.sk
WWW: www.kuchyne-turansky.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: TuranskĂ˝,0905784087,info@kuchyne-turansky.sk
Výroba: ,,

Charakteristika:
Firma je zameraná na výrobu so špecializáciou na moderné kuchynské linky a sektorový nábytok(vstavané skrine, detské izby, kancelársky nábytok, obyvačkové zostavy...)
Stolárstvu sa venujem od roku 1997 a ako živnosť to vykonávam od roku 2002. Firma je zameraná na výrobu so špecializáciou na kuchyne a sektorového nábytku (vstavané skrine, detské izby, kancelársky nábytok, obyvačkové zostavy...). Nemáme obmedzené možnosti štýlov, limitovaný výber farieb a nápadov. Vyrobíme pre Vás kuchynský nábytok na mieru ako aj ostatný nábytok podľa želania. Pomôžeme Vám tiež pri výbere spotrebičov. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a všetky produkty sú vyrábané na mieru a vo vlastnej výrobe. Ponúkame komplexnú službu od: * zamerania * cenovej ponuky * poradenstva * dopravy * montáže Všetko podľa Vašich požiadaviek a predstáv po konzultácii. Budeme radi ak sa aj z Vás stanú naši spokojný zákazníci.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia