ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Donor Group sro

Adresa sídla:
9. mĂĄja 3
97703 Brezno

IČO: 45413932
Kontakty:
Telefón: 0944152820
Fax:
Mobil: 0944152820
Email: mrnice@azet.sk
WWW: casopis-byvanie.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: Norbert Pocklan,0918811709,casopisbyvanie@gmail.com
Obchodné: Jozef KosztĂ­nyi,0944152820,mrnice@azet.sk
Výroba: ,,

Charakteristika:
Nájdete tu množstvo potrebných informácií o zariaďovaní interiéru, módnych trendoch v nábytku, záhrade, Ekologických trendoch súčasnosti, informácie o výrobe a histórii kobercov. Skrátka množstvo informácií, ktoré potrebujete vedieť pri rekonštrukcii či
Nájdete tu množstvo potrebných informácií o zariaďovaní interiéru, módnych trendoch v nábytku, záhrade, Ekologických trendoch súčasnosti, informácie o výrobe a histórii kobercov. Skrátka množstvo informácií, ktoré potrebujete vedieť pri rekonštrukcii či zariaďovaní vášho domova v jednom internetovom časopise.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia