ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
dbnczReowack
Novi bg
ktrcfylhfReowack
Adelaide, Australija


Focusnuq
Minsk

Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

andrej less

Adresa sídla:
sportova 1925/35
91501 nove mesto nad vahom

IČO: 43456464
Kontakty:
Telefón: 0908810145
Fax:
Mobil: 0911 14 14 15
Email: andrej@bytovekrby.eu
WWW: www.bytovekrby.eu
Sekretariát: ,,
Marketing: radoslav hrabovsky,0908 810 145,andrej@bytovekrby.eu
Obchodné: andej less,0911 14 14 15,andrej@bytovekrby.eu
Výroba: ,,

Charakteristika:
Vyroba a predaj biokrbov do bytu ,domu ,kancelarii.
spolocnost sa zaobera vyrobou biokrbou za bezkunkorencne ceny.Sme priamo vyrobcovia a nielen predajcovia.Ak chcete zazit caro ohna priamo v byte ,kancelarii a nemate moznost kominu,sme pre vas to prave riesenie.Na trhu sme bezkonkurencne najlacnejsi.Takisto u nas si mozete objednat biopalivo,deoracne sisky ale aj samostane regulacne horaky.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia