» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Štúdio spánku a pohodlia

Adresa sídla:
Prielohy 1C
01007 Žilina

IČO: 37092995
Kontakty:
Telefón: 0903303162
Fax:
Mobil: 0948777030
Email: studio@studiospanku.eu
WWW: www.studiospanku.eu
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: Tomas Majko,0903303162,studio@studiospanku.eu
Výroba: Tomas Majko,0903303162,studio@studiospanku.eu

Charakteristika:
Vyrobca sedacich suprav, specializujeme sa na upravy sedaciek na mieru. Mozte si vytvorit a skombinovat svoj vlastny styl sedacky. Moderny dizajn, zdravotne matrace, kresla, postele. Vsetko za bezkonkurencne ceny. Velky vyber potahovych materialov, dizajn
Vyroba a predaj sedacich suprav, specializujeme sa na vyrobu na mieru - mozte si zvolit svoj vlastny styl sedenia. Vytvorte a skombinujte si svoj vlastny model sedacky. Dostupnost vsetkych potahovych materialov, prestige koza, prava koza, tkane latky, odolne latky Napoleon, Sahara...a mnoho dalsich. Sedacie supravy vyrabame z vysuvacimi castami - moznost zvacsenia hlbky sedu, relax sedenie. Tvorba dizajnu, akceptacia specifickych poziadaviek a rychlost je nasou prednostou pred akoukolvek konkurenciou. Zaruka vyrobnych cien - flexibilita. Moderne postele a zdravotne anatomicke matrace.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hľadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasťami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminovať geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobiť, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia