ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 





Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

BRAWOOD - B.Capek

Adresa sídla:
HornĂĄ 5
03861 VrĂştky

IČO: 37429329
Kontakty:
Telefón: 0905843923
Fax:
Mobil: 0911843923
Email: info@brawood.sk
WWW: www.brawood.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: Ivana CapekovĂĄ,0905760712,info@brawood.sk
Obchodné: Branislav Capek,0905843923,info@brawood.sk
Výroba: ,,

Charakteristika:
Výroba: Kvalitné a cenovo prístupné Kuchynské linky na mieru od zameranie cez elektriku, vodu spotrebiče,výrobu, montáž, servis, kvalitné vstavané skrine,dvere zárubne,plastové okná euro okná, grafické spracovanie interiéru, predaj spotrebičov BEKO, FAGO
Výroba kuchynských liniek na mieru, vstavaných skríň na mieru, šatníky, interiérové dvere, obložkové zárubne, plastové okná, euro okná,predaj spotrebičov Cenovo prístupné a kvalitné zhotovenie celého interiérového nábytku na mieru.
Ponuky spoločnosti:
 
AKCIA NĂĄbytok na mieru Pridané: 24.02.2010
AKCIA KuchynskĂŠ linky vstavanĂŠ skrine - 20% Marec - AprĂ­l l2010
čítaj viac...
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍ



Projekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TU



Novinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia