ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 


Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

4-construction

Adresa sídla:
Mamateyova 12
851 0 Bratislava

IČO: 36281344
Kontakty:
Telefón:
Fax:
Mobil:
Email:
WWW: www.4-construction.com/sk/magazin/nabytok/
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
Stavebný portál s odbornými článkami zo všetkých stavebných odborov, katalógom firiem a informáciami o zamestnaní v stavebníctve.
Firma 4-INDUSTRY, s.r.o. prevádzkuje medzinárodný stavebný portál ponúkajúci komplexnú a podrobnú databázu stavebných firiem, trh práce, ponuku a dopyt po zákazkách, prehľad stavebných výstav, škôl a organizácií. Jedným z hlavných cieľov portálu je vytvorenie stavebnej knižnice, a to spoluprácou s univerzitami, vydavateľstvami a stavebnými portálmi. Našou snahou je minimalizovať rozdiel medzi “kamennými“ a “online“ knižnicami. Na portály sú prístupné viaceré odborné publikácie, učebnice, diplomové práce a odborné články zo všetkých stavebných odborov.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia