╗ Pridaj medzi obż˙benÚ   ╗ Hlavnß Strßnka

Prihlßsenie
Meno: 
Heslo:


NovÚ firmy
 


Najviac hżadanÚ vřrazy
 

Inzercia


gpz

ZÁRUBŇA DREVENÁ, ČI KOVOVÁ?
 
PridanÚ: 02.09.2011 VytlaŔiŁ Ŕlßnok
 
Ochrana n├í┼ího bytu ─Źi rodinn├ęho domu vo─Źi vl├ímaniu a ne┼żelanej n├ív┼íteve sa u┼ż v s├║─Źasnsti st├íva nevyhnutn├Żm ┼ítandartom. A celkom logicky za─Ź├şname u dver├ş, a to ich v├Żmenou za dvere bezpe─Źnostn├ę.
 

Ochrana nášho bytu ─Źi rodinného domu vo─Źi vlámaniu a ne┼żelanej návšteve sa u┼ż v sú─Źasnsti stáva nevyhnutným štandartom. A celkom logicky za─Źíname u dverí, a to ich výmenou za dvere bezpe─Źnostné.

ZÁRUB┼çA DREVENÁ, ─îI KOVOVÁ?

ZÁRUBNE DREVODEKOR

 

Zárub┼ła drevená, ─Źi kovová ?

Ochrana nášho bytu ─Źi rodinného domu vo─Źi vlámaniu a ne┼żelanej návšteve sa u┼ż v sú─Źasnsti stáva nevyhnutným štandartom. A celkom logicky za─Źíname u dverí, a to ich výmenou za dvere bezpe─Źnostné. Rady odborníkov sú však jednozna─Źné - samotné dvere nesta─Źia, je potrebná aj výmena našej zárubne za bezpe─Źnostnú, zosilnenú, dokonca riadne privarenú do steny a vyliatu betónom. Tieto potreby sp─ż┼łajú len plechové oce─żové zárubne, a nie drevené. A tu pre mnohých z nás nastáva estetický problém, ako zladi┼ą k novým dverám s pekným drevodekorom, farbu oce─żovej zárubne. Napriek tomu, ┼że viacerí výrobcovia ponúkajú jej rôzne farebné odtiene striekania, zárub┼ła v┼żdy pôsobí chladno a kovovo. ─îo spravi┼ą, ke─Ć inklinujeme viac k prírodnému a teplému vzoru ? Tapetovanie, ─Źi lepenie fólií s dreveným vzorom problém síce do─Źasne vyrieši, ale po istom ─Źase pou┼żívania nutne je vidie┼ą, ┼że ide len o tenkú fóliu, ktorá nesie známky poškrabania, opotrebenia, ─Źi dokonca odlepovania.

 

drevodekor z├írubneNa trhu sme však zaregistrovali novú a ve─żmi zaujímavú technológiu, ktorej princíp vychádza z overeného spôsobu pou┼żívaného v 60-tych rokoch minulého storo─Źia. Ide o ru─Źné nanášanie viacerých odtie┼łov farieb na seba, ktoré po úprave vytvárajú reálnu kresbu dreva na kove. Po vytvrdnutí takéhoto náteru v peci je jeho tvrdos┼ą a odolnos┼ą porovnate─żná vypa─żovanému laku auta. Ozna─Źenie má Drevodekor bezpe─Źnostnej zárubne a prednedávnom ju ako novinku prezentovala spolo─Źnos┼ą ADLO – bezpe─Źnostné dvere. Pri be┼żnom poh─żade nie je rozpoznate─żná od masívnej drevenej zárubne, dokonca aj na dotyk cíti┼ą plastický, nie hladký povrch. Aj svojou originalitou – ka┼żdý povrch zárubne je ru─Źne robený kus – sa pribli┼żuje svojmu prírodnému vzoru a v ponuke je vo viacerých odtie┼łoch a štruktúrach dreva. Svojou odolnos┼ąou a protikoróznymi vlastnos┼ąami je vhodná pre pou┼żitie ako do interiéru, tak aj exteriéru. Do škály mo┼żností vzh─żadu bezpe─Źnostných zárubní tak pribudla ─Ćalšia, ve─żmi zaujímavá varianta.

 

Prezrite si aktuálnu ponuku zárubní Drevodekor 

 

Pozri tie┼ż:

Meranie a eliminácia Geopatogénnych Zón (GPZ): www.dracie-zily.sk

Levandu─ża lekárska priamo od pestovate─żky: www.byvajme.sk/levandula  

 

 

 

Novinky emailom
Mßte zßujem dostßvaŁ do emailovej schrßnky novinky, informßcia Ŕlßnky z tohto portßlu?
Prihlßste sa!
Email:

TOP ponuky
HżadaŁ v ponukßch:
 

TOP Ŕlßnky
 
www.byvajme.sk® Hlavnß Strßnka | Kontakty | Registrßcia