╗ Pridaj medzi obż˙benÚ   ╗ Hlavnß Strßnka

Prihlßsenie
Meno: 
Heslo:


NovÚ firmy
 Najviac hżadanÚ vřrazy
 

Inzercia


gpz

Ru┼íi─Źka Geopatog├ęnnych Z├│n EMGEON
 
PridanÚ: 09.11.2018 VytlaŔiŁ Ŕlßnok
 
V praxi osved─Źen├Ż a ├║─Źinn├Ż prostriedok na redukciu (odru┼íenie) ├║─Źinkov geopatog├ęnnych z├│n je pas├şvny solenoid EMGEON HOME. V aut├ích sa pou┼ż├şva EMGEON CARE Dok├í┼że eliminova┼ą (odru┼íi┼ą) p├┤sobenie geopatog├ęnnych z├│n v kruhu o priemere cca 10-15 metrov. Z├ívis├ş to aj od intenzity geopatog├ęnnych z├│n.
 

PASÍVNY SOLENOID EMGEON HOME

Vaša vo─żba ─Źíslo 1 v pomere Cena/Výkon

V praxi osved─Źený a ú─Źinný prostriedok na redukciu  (odrušenie) ú─Źinkov geopatogénnych zón je pasívny solenoid EMGEON HOME. V autách sa pou┼żíva EMGEON CARE

Doká┼że eliminova┼ą (odruši┼ą) pôsobenie geopatogénnych zón v kruhu o priemere cca 10-15 metrov. Závisí to aj od intenzity geopatogénnych zón. Zvy─Źajne po zameraní geopatogénnych zón priamo u Vás sta─Źia jeden alebo dva ks. pasívneho solenoidu EMGEON HOME na  byt, alebo dom. 

Pasívny solenoid Emgeon Home je rovnako ú─Źinný a má Vä─Źší dosah ako nieko─żkonásobne drahšie prostriedky a zariadenia ─Źi u┼ż napájané el. prúdom alebo nie. Navyše neprodukuje ─Ćalší “Elektrosmog”

Zariadenie nie je napájané elektrickým prúdom (teda nevy┼żaruje do okolia ─Ćalší elektrosmog). Vyu┼żíva prirodzené elektromagnetické pole zeme .  Je to  valec z nevodivého materiálu ovinutý špeciálne upravenou medenou páskou. rozmery – priemer 10cm, výška 28 cm. 

Pre objednanie pasívneho solenoidu EMGEON HOME kliknite TU

emgeon-obyvacka-webemgeon-kuchyna-umiesnenieemgegon-pri klime-websolenoid-stojan-na-kvetysolenoid-kniznica

 Uká┼żky mo┼żného umiestnenia zariadenia EMGEON v domácnosti

Umiestnenie: umiest┼łuje sa ─Źo najvyššie pod strop miestnosti. napríkad na skri┼łu, do vstavanej skrine, na poli─Źky a pod. V dome na najvyššie poschodie, prípadne pod strechu.

Bez zamerania geopatogénnych zón na mieste doporu─Źujeme pou┼żi┼ą minimálne 2 ks. zariadení EMGEON1 umiestnené do opa─Źných rohoch domu, alebo bytu. Umiest┼łuje sa cca 1-2 metre od okraja bytu (domu)  a ─Źo najvyššie k stropu.

Rozmer valca: priemer 10cm , výška 28cm. (iné rozmery na objednávku) napr. ak Vám nevyhovuje výška dá sa urobi┼ą aj menšie.

Dodáva sa ako pár- t.j. 2 ks cena 39,90 +5€ poštovné a balné

Pre objednanie pasívneho solenoidu EMGEON HOME kliknite TU

Pre popis presného umiestnenia nás kontaktujte pred nákupom na mail ingfour@gmail.com, alebo na ─Źísle: 0915/904 114

UPOZORNENIE: Pri zameraní geopatogénnych zón  fyzicky u Vás doma vä─Źšinou sta─Źí 1 zariadenie EMGEON 1 (pasívny solenoid) tzv. merania GPZ na dia─żku zásadne nerobím preto┼że to je nezmysel.

          Geopatogénne zóny sú spomenuté aj v Stavebnom zákone:§ 47 – písmeno J.  Citát z textu:
Stavby sa musia navrhova┼ą tak, aby: ….písmeno J. „bola zabezpe─Źená ─Źo najvä─Źšia ochrana stavby pred vetrom, da┼ż─Ćom, hlukom, vibráciami, otrasmi, ioniza─Źným ┼żiarením z geologického podlo┼żia, vplyvom geopatogénnych zón, bludných prúdov a podzemných a povrchových vôd,“ 

Ceny meraní geopatogénnych zón : http://www.dracie-zily.sk/cennik-sluzieb/

Pri Vä─Źších problémoch sú potrebné aj iné riešenia vi─Ć: http://www.dracie-zily.sk/geopatogenne-zony-skusenosti-z-merani-gpz/

Vaše prípadné otázky píšte na adresu ingfour@gmail.com

Pre pou┼żietie v autách na elimináciu ú─Źinkov geopatogénnych zón na vodi─Źa doporu─Źujeme  EMGEON CARE

Emgeon Care – uká┼żka umiestnenia v aute viac info TU

 

Novinky emailom
Mßte zßujem dostßvaŁ do emailovej schrßnky novinky, informßcia Ŕlßnky z tohto portßlu?
Prihlßste sa!
Email:

TOP ponuky
HżadaŁ v ponukßch:
 

TOP Ŕlßnky
 
www.byvajme.sk® Hlavnß Strßnka | Kontakty | Registrßcia