╗ Pridaj medzi obż˙benÚ   ╗ Hlavnß Strßnka

Prihlßsenie
Meno: 
Heslo:


NovÚ firmy
 

Najviac hżadanÚ vřrazy
 

Inzercia


gpz

Z├íhadn├ę Geopatog├ęnne Z├│ny
 
PridanÚ: 21.11.2017 VytlaŔiŁ Ŕlßnok
 
─îo s├║ to tie geopatog├ęnne z├│ny a ako negat├şvne vpl├Żvaj├║ na ─żud├ş.
 

ZÁHADNÉ GEOPATOGÉNNE ZÓNY

Prvá písomná zmienka o Dra─Źích ┼żilách (Geopatogénnych Zónach – GPZ) je zo starej ─Źíny. Kde pred 4300 rokmi cisár Yu vydal nariadenie, ┼że si treba pred postavením obydlia necha┼ą premera┼ą pozemok na výskyt tzv. Dra─Źích ┼żíl – ako ich oni v rámci svojej kultúry nazývali. Potom prispôsobi┼ą usporiadanie miestností v obydlí tak, aby Dra─Źie ┼Żily neprechádzali cez miesta kde sa napr. spí.

Ke─Ć dlhšie spíte, alebo sa zdr┼żiavate  nad Geopatogénnou zónou (GPZ) mô┼żu sa prejavi┼ą nasledovné príznaky:  nespavos┼ą, prerušovaný spánok, nervozita, podrá┼żdenos┼ą, pocity nadmernej únavy.. Po dlhšej dobe dochádza k oslabeniu imunitného systémuVášho organizmu. Tým pádom sa na Vás za─Źnú lepi┼ą rôzne choroby ─Źastejšie ako je obvyklé. Najviac sú na to citlivé malé deti od 0 do  7-9 rokov. Dospelí od 35 rokov– (vä─Źšinou ┼żeny – najmä ke─Ć majú oslabený organizmus po pôrode a na materskej dovolenke.)

─îo je záhadné na týchto Geopatogénnych zónach (─Ćalej GPZ): 

Cenník meraní Geopatogénnych zón – kliknite TU

1GPZ sa vyskytujú vä─Źšinou v pásoch rôznej šírky a d─║┼żky (niekedy v kruchoch a elipsách). A je jedno ─Źi bývate na prízemí, alebo na 20-tom poschodí.

ilustra─Źný obrázok negatívneho priebehu geopatogénnych zón v byte. To isté je vo vertikálnej rovine od prízemia a┼ż po vrch domu – paneláku.

2-Pôsobenie GPZ na rozdiel od iných fyzikálnych polí je také, ┼że ich ú─Źinky sa prejavujú vo vertikálnej rovine.  Ako keby to bola nejaká stena. Napr. o šírke 2 metre a výške 15-20 a viac poschodí paneláku. Najserióznejší obrázok  s popisom fyzikálnych veli─Źín ktorý som našiel nájdete na spodku stránky.

─Äalšie ilustra─Źné zobrazenie negatívneho priebehu GPZ – negatívne zóny sa kri┼żujú pod poste─żou

3- Hoci sa presne nevie aké fyzikálne veli─Źiny spôsobujú tieto negatívne ú─Źinky. Ani som v praxi nevidel nejaký prístroj, ktorý by GPZ vedel zamera┼ą. Ale prútikari, ktorí sa na to špecializujú ich vedia nájs┼ą a namera┼ą ich intenzitu. Pritom je jedno ─Źi bývate na prízemí, alebo na 15-tom poschodí. Takisto sa dá touto metódou nájs┼ą voda, rôzne in┼żinierske siete, alebo niektoré iné geoanomálie. V za─Źiatkoch baníctva dokonca prútikari vyh─żadávali rudné ┼żily.

4- Geopatogénne Zóny a najmä ich meranie a ú─Źinky na senzitívnejších  ─żudí sú doteraz záhadou. Aj ke─Ć sa na 100% nevie ─Źo ich spôsobuje a aký je princíp prútikarskej reakcie.

Tieto javy sú  ale empiricky (─Źi┼że praxou) tisícro─Źiami overené. Nie je to nejaký výmysel , alebo móda z poslednej doby. Vä─Źšinou sú primárne spôsobené zmenou štruktúry  zemského podlo┼żia. Sekundárne sa do takýchto miest natla─Źí voda a potom vznikajú tzv. „vodné ┼żily“. ─îo je síce dobre, keby ste potrebovali dobré miesto na stud┼łu. Ale na druhej strane sa vyslovene neodporú─Źa nad takýmtomiestom ma┼ą napr. poste─ż, po─Źíta─Źové pracovisko a pod.

Cenník meraní geopatogénnych zón + AKCIA Z─ŻAVA a┼ż 50% v rámci výjazdových meraní po celom Slovensku  –>Kliknite  TU  

Fyzikálny popis priebehu polí spôsobujúcich GPZ pod─ża RNDr. Ján Bienik CSc. r. 1991

Z obrázku vyplýva, ┼że Geopatogénne zóny spôsobuje zrejmä viac fyzikálnych polí a veli─Źín sú─Źasne. A tým sa správajú ako stena.

V dnešnej dobe sa dajú úspešne geopatogénne zóny zamera┼ą a vo vä─Źšine prípadov aj eliminova┼ą. Cenník meraní kliknite TU

Cenník meraní geopatogénnych zón + AKCIA Z─ŻAVA a┼ż 50% v rámci výjazdových meraní po celom Slovensku  –>Kliknite  TU  

Podrobnejšie informácie o geopatogénnych zónach nájdete TU:

Pre─Źítajte si aj ─Źlánok o ú─Źinkoch Relaxa─Źných Pyramíd na ─Źloveka

 

 

Novinky emailom
Mßte zßujem dostßvaŁ do emailovej schrßnky novinky, informßcia Ŕlßnky z tohto portßlu?
Prihlßste sa!
Email:

TOP ponuky
HżadaŁ v ponukßch:
 

TOP Ŕlßnky
 
www.byvajme.sk® Hlavnß Strßnka | Kontakty | Registrßcia