╗ Pridaj medzi obż˙benÚ   ╗ Hlavnß Strßnka

Prihlßsenie
Meno: 
Heslo:


NovÚ firmy
 
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
AlvinSteVe
Tomohon
Najviac hżadanÚ vřrazy
 

Inzercia


gpz

Nebezpe─Źn├ę Geoanom├ílie pod Va┼íimi obydliami - ─Źo o nich viete
 
PridanÚ: 30.04.2015 VytlaŔiŁ Ŕlßnok
 
─îo s├║ to vlastne Geoanom├ílie? - mo┼żnosti ich merania, redukcie a elimin├ície ...
 

    GEOANOMÁLIE - MO┼ŻNOSTI ICH MERANIA, REDUKCIE a  ELIMINÁCIE

  Máte problémy so spánkom?, Nedarí sa Vám v práci ? Ste malátny, nevysvetlite─żne unavený, nervózny?, Nevládzete tak ako kedysi?                           Chýba Vám vitalita vo všetkých oblastiach ┼żivota?
Pravdepodobne je na prí─Źine aj negatívne pôsobenie  Geoanomálií , Geopatogénnych zón (tzv. Dra─Źích ┼żíl známych v u┼ż v starej ─îíne) na Váš organizmus.
      Existujú  jednoduché a popritom efektívne riešenia týchto problémov.                                       Nájdete ich v tomto ─Źlánku.

 Geopatogénne zóny (GPZ) -technicky správnejší výraz je /Geoanomálie/ sú jednoducho povedané  negatívne miesta, ktoré sa vyskytujú bu─Ć:  bodovo , alebo v pásoch mô┼żu prechádza┼ą cez Vaše obydlie. Ke─Ć sa negatívne GPZ vyskytujú na miestach, kde sa  dlhšie zdr┼żiavate: napr. v spálni, alebo na pracovnom mieste, prípadne tam kde relaxujete,  pozeráte TV a pod. Tak potom mô┼żu , po dlhšej dobe vznika┼ą problémy so spánkom, pocity nadmernej únavy, podrá┼żdenoti, strata vitality, syndróm vyhorenia, depresívne stavy…) Dlhším pobytom na miestach v negatívnej GPZ sa mô┼żu tieto problémy zhoršova┼ą, alebo rozvinú┼ą, prípadne skomplikova┼ą Vaše u┼ż existujúce zdravotné ┼ąa┼żkostí.  Na druhej strane existujú aj vyslovene pozitívne miesta, alebo zóny. Všeobecne sa nedá poveda┼ą, ┼że by platili najmä v panelákoch, domoch a kanceláriách nejaké pravidlá pre výskyt GPZ.Výskyt tzv. Geopatogénnych zón ovplyv┼łuje najmä miesto na ktorom je postavené obydlie, zmeny v štruktúre  zemského podlo┼żia ako sú napr. aj menšie tektonické zlomy, vrásnenia zemskej kôry a podzemné dutiny. Tie┼ż aj silnejšie podzemné toky vody. A to a┼ż do h─║bky nieko─żko sto metrov. Niektoré  in┼żinierske siete, kanalizácia, rozvody vody, plynu, elektriny majú tie┼ż podobné negatívne ú─Źinky,   Ponúkame Vám  jednoduché a pritom efektívne  riešenia problémov, ktoré nájdete v ─Źlánku ni┼żšie.   Pre podrobnejšie info o GPZ:  kliknite TU 

        Pozri tie┼ż: Slovenský projekt merania Geoanomálií viac info TU

Postup merania:
Meranie  “Geopatogénnych zón” sa prevádza ty─Źkami v tvare L. Ty─Źky v tvare L sa dr┼żia v ruke vodorovne s povrchom. Zóny sa v meraných priestorov ur─Źujú pod─ża reakcie ty─Źiek.  Potom sa na základe skúsenosti z predošlých meraní vylú─Źia tzv. “falošne poplachy” – sú to také miesta,  zariadenia, alebo niektoré el. spotrebi─Źe nad ktorými vzniká toto┼żná alebo podobná reakcia ako nad geopatogénnymi zónami.  A popritom to nie sú vylo┼żene negatívne geopatogénne zóny. 

L-tycky-obrazok3

Podrobný postup merania a spôsob rušenia “GPZ” -->nájdete TU                            Pre ─Ćalšie  informácie o “Geoanomáliách” ——> kliknite TU                                                                                 

 Jednoduché a efektívne riešenie problému po zameraní            (Spôsob merania GPZ: —–>kliknite TU )

1- Premiestnením nábytku v byte, dome, kancelárii, z miest  kde sa dlhšie zdr┼żiavate  …mimo negatívnych miest. Niekedy sta─Źí presunú┼ą postel alebo pracovný stôl s po─Źíta─Źom o 1-2 metre ─Ćalej,  obráti┼ą polohu tela pri spaní na opa─Źná stranu … Vä─Źšinou pomô┼że aj zmena vyu┼żívania miestností v byte.

2- Umiestnením rôznych  zariadení, ktoré bu─Ć ─Źiasto─Źne redukujú, alebo eliminujú pôsobenie negatívnej energie vo Vašom obydlí.

solenoid-2spojene
Schéma pôsobenia . Pasívneho solenoidu.

V praxi osved─Źený a ú─Źinný prostriedok na redukciu (rušenie)  geopatogénnych zón je tzv. “Pasívny solenoid”. Je to valec z nevodivého materiálu ovinutý špeciálne upravenou medenou páskou. Zariadenie funguje   na elektromagnetickom princípe  ako harmonizátor prostredia a “reduktor negatívnych GPZ.” . Umiest┼łuje sa v obydlí na presné miesto  pod─ża nameraných hodnôt GPZ.  Preto ho ani v rámci serióznosti neponúkame na hromadný predaj spôsobom “kúpte si ,  dajte ho kde chcete a vyrieši Vám to všetky problémy.”  Pri nesprávnom umiestnení mô┼że by┼ą ú─Źinok nulový. Pasívny solenoid je na rušenie geopatogénnych zón ú─Źinnejší ako nieko─żkonásobne drahšie prostriedky a zariadenia ─Źi u┼ż napájané el. prúdom alebo nie. Navyše neprodukuje ─Ćalší “Elektrosmog”.  

3- Pou┼żivame aj rôzne typy pyramídových konštrukcií na  pou┼żitie bu─Ć v interiéri alebo v exteriéri (tie┼ż aj univerzálne verzie). Na zákazku dodávame aj rôzne typy relaxa─Źných pyramíd. Podrobnejšie informácie o týchto pyramídach nájdete koncom mesiaca v pripravovanom e-shope. 

pyram├şda-externa-n├í─Źrty
ilustra─Źný obrázok -pyramída- vhodné aj pre exteriér aj interiér, skuto─Źné    ve─żkosti, uhly, rozmery  a pod.+iné  mo┼żnosti riešenia -individuálne pod─ża potrieb zákazníka a nameraných hodnôt GPZ

4- Eliminácia ( rušenie ) geopatogénnych zón pou┼żitím individuálnych riešení Tento spôsob sa pou┼żíva v prípade ak je negatívnymi zónami zasiahnutá ve─żká ─Źas┼ą obydlia. ( Takýchto prípadov je ve─żmi málo -cca 5% z doposia─ż meraných objektov). Pozn. Nie všetky problémy sa ┼żia─ż  dajú úplne eliminova┼ą a potom ostáva u┼ż iba posledné riešenie pres┼ąahova┼ą sa na iné miesto alebo zmeni┼ą pracovisko.

Cenník slu┼żieb: —–>Kliknite  TU  

─îlánok prevzatý od jedného zo sponzorov tejto stránky: www.dracie-zily.sk

 

Novinky emailom
Mßte zßujem dostßvaŁ do emailovej schrßnky novinky, informßcia Ŕlßnky z tohto portßlu?
Prihlßste sa!
Email:

TOP ponuky
HżadaŁ v ponukßch:
 

TOP Ŕlßnky
 
www.byvajme.sk® Hlavnß Strßnka | Kontakty | Registrßcia