╗ Pridaj medzi obż˙benÚ   ╗ Hlavnß Strßnka

Prihlßsenie
Meno: 
Heslo:


NovÚ firmy
 Najviac hżadanÚ vřrazy
 

Inzercia


gpz

Nebezpe─Źn├ę Geoanom├ílie pod Va┼íimi obydliami - ─Źo o nich viete
 
PridanÚ: 30.04.2015 VytlaŔiŁ Ŕlßnok
 
─îo s├║ to vlastne Geoanom├ílie? - mo┼żnosti ich merania, redukcie a elimin├ície ...
 

    GEOANOMÁLIE - MO┼ŻNOSTI ICH MERANIA, REDUKCIE a  ELIMINÁCIE

  Máte problémy so spánkom?, Nedarí sa Vám v práci ? Ste malátny, nevysvetlite─żne unavený, nervózny?, Nevládzete tak ako kedysi?                           Chýba Vám vitalita vo všetkých oblastiach ┼żivota?
Pravdepodobne je na prí─Źine aj negatívne pôsobenie  Geoanomálií , Geopatogénnych zón (tzv. Dra─Źích ┼żíl známych v u┼ż v starej ─îíne) na Váš organizmus.
      Existujú  jednoduché a popritom efektívne riešenia týchto problémov.                                       Nájdete ich v tomto ─Źlánku.

 Geopatogénne zóny (GPZ) -technicky správnejší výraz je /Geoanomálie/ sú jednoducho povedané  negatívne miesta, ktoré sa vyskytujú bu─Ć:  bodovo , alebo v pásoch mô┼żu prechádza┼ą cez Vaše obydlie. Ke─Ć sa negatívne GPZ vyskytujú na miestach, kde sa  dlhšie zdr┼żiavate: napr. v spálni, alebo na pracovnom mieste, prípadne tam kde relaxujete,  pozeráte TV a pod. Tak potom mô┼żu , po dlhšej dobe vznika┼ą problémy so spánkom, pocity nadmernej únavy, podrá┼żdenoti, strata vitality, syndróm vyhorenia, depresívne stavy…) Dlhším pobytom na miestach v negatívnej GPZ sa mô┼żu tieto problémy zhoršova┼ą, alebo rozvinú┼ą, prípadne skomplikova┼ą Vaše u┼ż existujúce zdravotné ┼ąa┼żkostí.  Na druhej strane existujú aj vyslovene pozitívne miesta, alebo zóny. Všeobecne sa nedá poveda┼ą, ┼że by platili najmä v panelákoch, domoch a kanceláriách nejaké pravidlá pre výskyt GPZ.Výskyt tzv. Geopatogénnych zón ovplyv┼łuje najmä miesto na ktorom je postavené obydlie, zmeny v štruktúre  zemského podlo┼żia ako sú napr. aj menšie tektonické zlomy, vrásnenia zemskej kôry a podzemné dutiny. Tie┼ż aj silnejšie podzemné toky vody. A to a┼ż do h─║bky nieko─żko sto metrov. Niektoré  in┼żinierske siete, kanalizácia, rozvody vody, plynu, elektriny majú tie┼ż podobné negatívne ú─Źinky,   Ponúkame Vám  jednoduché a pritom efektívne  riešenia problémov, ktoré nájdete v ─Źlánku ni┼żšie.   Pre podrobnejšie info o GPZ:  kliknite TU 

        Pozri tie┼ż: Slovenský projekt merania Geoanomálií viac info TU

Postup merania:
Meranie  “Geopatogénnych zón” sa prevádza ty─Źkami v tvare L. Ty─Źky v tvare L sa dr┼żia v ruke vodorovne s povrchom. Zóny sa v meraných priestorov ur─Źujú pod─ża reakcie ty─Źiek.  Potom sa na základe skúsenosti z predošlých meraní vylú─Źia tzv. “falošne poplachy” – sú to také miesta,  zariadenia, alebo niektoré el. spotrebi─Źe nad ktorými vzniká toto┼żná alebo podobná reakcia ako nad geopatogénnymi zónami.  A popritom to nie sú vylo┼żene negatívne geopatogénne zóny. 

L-tycky-obrazok3

Podrobný postup merania a spôsob rušenia “GPZ” -->nájdete TU                            Pre ─Ćalšie  informácie o “Geoanomáliách” ——> kliknite TU                                                                                 

 Jednoduché a efektívne riešenie problému po zameraní            (Spôsob merania GPZ: —–>kliknite TU )

1- Premiestnením nábytku v byte, dome, kancelárii, z miest  kde sa dlhšie zdr┼żiavate  …mimo negatívnych miest. Niekedy sta─Źí presunú┼ą postel alebo pracovný stôl s po─Źíta─Źom o 1-2 metre ─Ćalej,  obráti┼ą polohu tela pri spaní na opa─Źná stranu … Vä─Źšinou pomô┼że aj zmena vyu┼żívania miestností v byte.

2- Umiestnením rôznych  zariadení, ktoré bu─Ć ─Źiasto─Źne redukujú, alebo eliminujú pôsobenie negatívnej energie vo Vašom obydlí.

solenoid-2spojene
Schéma pôsobenia . Pasívneho solenoidu.

V praxi osved─Źený a ú─Źinný prostriedok na redukciu (rušenie)  geopatogénnych zón je tzv. “Pasívny solenoid”. Je to valec z nevodivého materiálu ovinutý špeciálne upravenou medenou páskou. Zariadenie funguje   na elektromagnetickom princípe  ako harmonizátor prostredia a “reduktor negatívnych GPZ.” . Umiest┼łuje sa v obydlí na presné miesto  pod─ża nameraných hodnôt GPZ.  Preto ho ani v rámci serióznosti neponúkame na hromadný predaj spôsobom “kúpte si ,  dajte ho kde chcete a vyrieši Vám to všetky problémy.”  Pri nesprávnom umiestnení mô┼że by┼ą ú─Źinok nulový. Pasívny solenoid je na rušenie geopatogénnych zón ú─Źinnejší ako nieko─żkonásobne drahšie prostriedky a zariadenia ─Źi u┼ż napájané el. prúdom alebo nie. Navyše neprodukuje ─Ćalší “Elektrosmog”.  

3- Pou┼żivame aj rôzne typy pyramídových konštrukcií na  pou┼żitie bu─Ć v interiéri alebo v exteriéri (tie┼ż aj univerzálne verzie). Na zákazku dodávame aj rôzne typy relaxa─Źných pyramíd. Podrobnejšie informácie o týchto pyramídach nájdete koncom mesiaca v pripravovanom e-shope. 

pyram├şda-externa-n├í─Źrty
ilustra─Źný obrázok -pyramída- vhodné aj pre exteriér aj interiér, skuto─Źné    ve─żkosti, uhly, rozmery  a pod.+iné  mo┼żnosti riešenia -individuálne pod─ża potrieb zákazníka a nameraných hodnôt GPZ

4- Eliminácia ( rušenie ) geopatogénnych zón pou┼żitím individuálnych riešení Tento spôsob sa pou┼żíva v prípade ak je negatívnymi zónami zasiahnutá ve─żká ─Źas┼ą obydlia. ( Takýchto prípadov je ve─żmi málo -cca 5% z doposia─ż meraných objektov). Pozn. Nie všetky problémy sa ┼żia─ż  dajú úplne eliminova┼ą a potom ostáva u┼ż iba posledné riešenie pres┼ąahova┼ą sa na iné miesto alebo zmeni┼ą pracovisko.

Cenník slu┼żieb: —–>Kliknite  TU  

─îlánok prevzatý od jedného zo sponzorov tejto stránky: www.dracie-zily.sk

 

Novinky emailom
Mßte zßujem dostßvaŁ do emailovej schrßnky novinky, informßcia Ŕlßnky z tohto portßlu?
Prihlßste sa!
Email:

TOP ponuky
HżadaŁ v ponukßch:
 

TOP Ŕlßnky
 
www.byvajme.sk® Hlavnß Strßnka | Kontakty | Registrßcia