╗ Pridaj medzi obż˙benÚ   ╗ Hlavnß Strßnka

Prihlßsenie
Meno: 
Heslo:


NovÚ firmy
 
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
AlvinSteVe
Tomohon
Najviac hżadanÚ vřrazy
 

Inzercia


gpz

Nebezpe─Źn├ę mikrosl├║chadl├í V├ím doslova prepa─żuj├║ mozog.
 
PridanÚ: 27.07.2014 VytlaŔiŁ Ŕlßnok
 
Okrem notoricky zn├ímeho faktu, ┼że s├║stavn├ę pou┼ż├şvanie sl├║chadiel v u┼íiach po┼íkodzuje sluch je menej zn├ímy ale mo┼żno aj nebezpe─Źnej┼í├ş fakt, ┼że pri pou┼ż├şvan├ş sl├║chatiek. Je mozog doslova prepa─żovan├Ż vysok├Żmi hodnotami magnetickej indukcie. zdroj: www.dracie-zily.sk
 

Zdroj: www.dracie-zily.sk

 

                    Okrem notoricky známeho faktu, ┼że sústavné pou┼żívanie slúchadiel v ušiach poškodzuje sluch je menej známy ale mo┼żno aj nebezpe─Źnejší fakt, ┼że pri pou┼żívaní slúchatiek. Je mozog doslova prepa─żovaný vysokými hodnotami magnetickej indukcie. Aby ste boli v obraze, ┼że hodnota mikroTesla nie je a┼ż taká neškodná ako to vyzerá tak si pre─Źítajte tento ─Źlánok na wikipédii o jednotke Tesla:http://cs.wikipedia.org/wiki/Tesla

               Magnetická indukcia pri „mikroslúchadkách“  pou┼żívaných be┼żne ako príslušenstvo k mobilom, notebookom, MP3 prehráva─Źom a pod. Dosahuje vysoké hodnoty nielen v stave zapnutom , ale aj vo vypnutom stave. Orienta─Źne namerané hodnoty pri vypnutom stave sú okolo cca 500 mikoTesla pri stave zapnutom od 500-do 1000 a aj viacej mikroTesla. ─îím vä─Źší výkon slúchatka majú, tým vyššia je samozrejmä hodnota aj nameraná hodnota.

               Pre ilustráciu je to tak ako keby ste nosili na ušiach obrovské reproduktory, alebo ako keby ste ─Źasto chodili na vyšetrenie MRI (magnetická rezonancia).Kde je dávka, ktorej ste vystavený orienta─Źne v rozsahu cca 1-3-5 Tesla . A skúste porozmýš─ża┼ą, pre─Źo sa pracovníci na MRI a RTG pracoviskách pri spúš┼ąaní prístrojov skrývajú za izola─Źnú stenu.

               Netešte sa pred─Źasne. Tzv. Hands free sady mobilov a podobné zariadenia  nosené na be┼żne na ušiach tie┼ż nie sú ve─żké ví┼ąazstvo, preto┼że pri nich sa magnetická indukcia pohybuje rádovo od 200-500 mikroTesla. Je to tým, ┼że sa u nich nepou┼żíva a┼ż taký ve─żký výkon ako pri „napeckovaných slúchadkách“ ktoré s rados┼ąou pou┼żíva nielen naša mláde┼ż,ale aj my.

                   O tomto fakte sa ve─żmi dobre vie, obdobné hodnoty sú merate─żné pri reproduktoroch a tie sa doporu─Źujú umiest┼łova┼ą aspo┼ł 30-40 cm od hlavy (tie menšie po─Źíta─Źové a tie vä─Źšie a silnejšie ešte ─Ćalej). Zaujímavé je, ┼że na obaloch od týchto slúchadiel sem tam nájdete výkon vo Wattoch, ale hodnoty magnetickej indukcie sa pri nich zvy─Źajne neuvádzajú.

                  Tak┼że sa ne─Źudujte, ┼że vy alebo Vaše deti sú pri ─Źastom pou┼żívaní slúchatiek nervóznejšie, trpia boles┼ąami hlavy a pod. Informácie z výskumu týchto negatívnych dôsledkov sa skoro vôbec nezjavujú z pochopite─żných a najmä marketingových dôvodov v hlavných médiach. A v minimálnej miere v dokumentácii k týmto výrobkom.

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   SLOVENSKÝ  PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍ


Geologicka-mapa-SR-FB

          Projekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za ú─Źelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z h─żadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón.  agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku.  Za ú─Źelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozlo┼żenia geoanomálií pod obývanými oblas┼ąami. Zárove┼ł sa sleduje aj vplyv ur─Źitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia ur─Źitým spôsobom eliminova┼ą  geoanomálie a GPZ.
          
Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí  zistíte aké opatrenia urobi┼ą, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdr┼żujete mimo geopatogénnych zón . Viac informácií: TU

 

Pozri tie┼ż:

Levandu─ża lekárska priamo od pestovate─żky: www.byvajme.sk/levandula  

 


 

Novinky emailom
Mßte zßujem dostßvaŁ do emailovej schrßnky novinky, informßcia Ŕlßnky z tohto portßlu?
Prihlßste sa!
Email:

TOP ponuky
HżadaŁ v ponukßch:
 

TOP Ŕlßnky
 
www.byvajme.sk® Hlavnß Strßnka | Kontakty | Registrßcia