╗ Pridaj medzi obż˙benÚ   ╗ Hlavnß Strßnka

Prihlßsenie
Meno: 
Heslo:


NovÚ firmy
 

Najviac hżadanÚ vřrazy
 

Inzercia


gpz

Kvetinov├ę obrazy, steny a lietaj├║ce kvetin├í─Źe.
 
PridanÚ: 14.12.2013 VytlaŔiŁ Ŕlßnok
 
V zahrani─Ź├ş, ale v poslednej dobe u┼ż aj na Slovensku najm├Ą v zn├ímych re┼ítaur├íci├ích, ale aj reprezenta─Źn├Żch priestoroch prib├║daj├║ v r├ímci interi├ęrov zelen├ę steny- green wall. Ide o netradi─Źn├Ż sp├┤sob pestovania kvetov na stene, vo vertik├ílnej polohe, pri─Źom je zabezpe─Źen├ę aick├ę, pr├şpadne samozavla┼żovanie nielen v zn├ímom vertik├ílnom, ale aj horizont├ílnom smere. Teraz si m├┤┼żete sami v r├ímci interi├ęru vytvori┼ą tak├ęto kvetinov├ę steny.
 

Kvetinové obrazy, steny a lietajúce kvetiná─Źe.

V zahrani─Źí, ale v poslednej dobe u┼ż aj na Slovensku najmä v známych reštauráciách, ale aj reprezenta─Źných priestoroch pribúdajú v rámci interiérov zelené steny- green wall. Ide o netradi─Źný  spôsob pestovania kvetov na stene, vo vertikálnej polohe, pri─Źom je zabezpe─Źené aické, prípadne samozavla┼żovanie nielen v známom vertikálnom, ale aj horizontálnom smere. Teraz si mô┼żete sami  v rámci interiéru  vytvori┼ą takéto kvetinové steny.


        

Výhody pestovania kvetov na stene:

·        Jednoduché, nie príliš ─Źasté zavla┼żovanie- moduly sú samozavla┼żovacie vo vodorovnom, aj zvyslom smere, nie je potrebné ka┼żdý kvet zavla┼żova┼ą samostatne, pod─ża podmienok je mo┼żné zavla┼żova┼ą raz do tý┼żd┼ła, mo┼żno ešte menej ─Źasto

·        Nezaberajú miesto v priestore- umiestnenie na stenu je vhodné aj do menších priestorov

·        Originálnos┼ą, zelené puzzle, pestros┼ą a zaujímavos┼ą-  to je len pár názvov pre charakteristiku,  mô┼żete pestova┼ą viacero kvetov v jednom module, paneli, kvetiná─Źi ( vytvoríte  kvetinový  obraz) a tieto spája┼ą do vä─Źších celkov, a┼ż zelených, kvetinových  stien

·        ─îisti─Źka vzduchu- v tla─Źi sa objavil ─Źlánok z výskumu ─Źistenia vzduchu na vesmírnych staniciach  NASA, z ktorého vyplynulo, ┼że mnoho be┼żných domácich a kvitnúcich ─Źrepníkových rastlín eliminuje významné mno┼żstvá škodlivých vzdušných plynov. Rastliny pomáhajú dostato─Źne v odstra┼łovaní zne─Źistenia vzduchu na to, aby sme ich vnímali o ─Źosi viac, ne┼ż len ako atraktívny doplnok vnútorného prostredia domácností a kancelárií.

·        Urob si sám(DIY)- ako som u┼ż vyššie uviedla, po zakúpení modulov si mô┼że sami vytvori┼ą zelenú kvetinovú stenu, kvetinový obraz, inštalácia, ani následná starostlivos┼ą o rastliny  nie je zlo┼żitá.

·        ┼Żivý dizajnový  interiérový prvok

                                                                                                                                              

Nový prvok v pestovaní kvetov - lietajúce kvetiná─Źe vzdorujúce gravitácii, prevrátené hore nohami.  V─Ćaka nim budete ma┼ą v interiéri be┼żné kvety v neoby─Źajných, a┼ż fascinujúcich  tvaroch.

Viac informácií a obrázky nájdete na stránke:      

www.petal.sk

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SLOVENSKÝ  PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍ


Geologicka-mapa-SR-FB

          Projekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za ú─Źelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z h─żadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón.  agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku.  Za ú─Źelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozlo┼żenia geoanomálií pod obývanými oblas┼ąami. Zárove┼ł sa sleduje aj vplyv ur─Źitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia ur─Źitým spôsobom eliminova┼ą  geoanomálie a GPZ.
          
Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí  zistíte aké opatrenia urobi┼ą, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdr┼żujete mimo geopatogénnych zón . Viac informácií: TU

 

Pozri tie┼ż:

Levandu─ża lekárska priamo od pestovate─żky: www.byvajme.sk/levandula 

 

 

 

Novinky emailom
Mßte zßujem dostßvaŁ do emailovej schrßnky novinky, informßcia Ŕlßnky z tohto portßlu?
Prihlßste sa!
Email:

TOP ponuky
HżadaŁ v ponukßch:
 

TOP Ŕlßnky
 
www.byvajme.sk® Hlavnß Strßnka | Kontakty | Registrßcia