» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

LAMA DREVO SK s.r.o.

Adresa sídla:
Pribinova 644/51
960 0 Zvolen

IČO: 44030541
Kontakty:
Telefón:
Fax:
Mobil: 0911 289 077
Email: labaj@lamadrevo.sk
WWW: www.lamadrevo.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ?ubomír Labaj,0905 845 105,labaj@lamadrevo.sk
Obchodné: Marek Machunka,0911 289 077,info@lamadrevo.sk
Výroba: Marek Machunka,0911 269 077,machunka@lamadrevo.sk

Charakteristika:
Ponúkame ekologický nábytok z masívu a záhradné doplnky.Kompletné zariadenie chát,penziónov,domov,bytov.
Ponúkame kvalitný ekologický nábytok z masívu a záhradné doplnky.U nás si kompletne zariadite chatu,penzión,hotel,dom,byt. Nábytok je vyrobený z kvalitného prírodného dreva. Drevo bolo v minulosti nutnos?ou,dnes je symbolom príjemného a zdravého bývania. Radí sa medzi materiály.ktoré nevyžadujú zvláštnu starostlivos?,má príjemnú vô?u a staticky sa nenabíja. Navštívte našu stránku,alebo obchod a odneste si kus prírody do vášho domova.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hľadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasťami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminovať geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobiť, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia