» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Rastislav Muchani? - RM - Plus

Adresa sídla:
?sl. Armády 16/A
04001 Košice

IČO: 40056511
Kontakty:
Telefón: 055/699 82 05
Fax:
Mobil: 0907 585 232
Email: rmplus@rmplus.sk
WWW: rmplus.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
Vstavané skrine,šatníky, policové zostavy, vešiakové steny, konody a iné na mieru do 7 pracovných dní od zamerania !!!
Vzh?adom k tomu, že máme vlastnú porezovú linku, vieme Vám ponúknu? vstavané skrine a šatníky s posuvnými dverami za najvýhodnejšie ceny a v najvyššej kvalite. Vstavané skrine a šatníky na mieru Vám vieme doda? do 7 pracovných dní od zamerania (v závislosti náro?nosti zákazky, použitých materiálov a i.). Zameranie vstavanej skrine, alebo šatníku prebieha do 2 dní od požiadania a to aj v popolud?ajších hodinách, tak aby sme Vám ?o najmenej zasahovali do Vášho pracovného, alebo volného ?asu. Na zameranie Vašej vstavanej skrine, alebo šatníka prídeme so všetkými vzorkami ale môžte si ich pozrie? aj v našej vzorkovni na ?sl. Armády 16/A v Košiciach. Kalkuláciu ceny Vám spravíme bezplatne priamo u Vás doma. V prípade, že ste si urobili vlastný nákres aj s rozmermi, môžete nám ho posla? e-mailom.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hľadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasťami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminovať geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobiť, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia