» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Light Project, s.r.o.

Adresa sídla:
Železni?iarska 23
94066 Nové Zámky

IČO: 44274769
Kontakty:
Telefón: 035 642 0842
Fax: 035 642 0842
Mobil: 0902 914 124
Email: info@lightproject.eu
WWW: lightproject.eu
Sekretariát: Jaroslava Haganová,0902 914 124,haganova@lightproject.eu
Marketing: Ing. Ladislav Mojš,0902 914 120,mojs@lightproject.eu
Obchodné: Jaroslav Hagan,0908 723 876,hagan@lightproject.eu
Výroba: ,,

Charakteristika:
Komplexné služby v oblasti interiérového dizajnu, zah??ajúce proces od návrhu interiéru cez dodávku, montáž, inštaláciu zariadenia, autorský dozor a spoluprácu po ukon?ení projektu.
Predaj svietidiel, svetelných zdrojov, nábytku, bytových doplnkov a biokrbov. Návrhy a projektovanie interiérov a exteriérov vrátane inteligentnej inštalácie a osvetlenia. 3D vizualizácie. Prevádzkovanie e-shopov.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hľadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasťami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminovať geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobiť, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia