» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

pd slovakia spol.s r.o.

Adresa sídla:
Kaukazská 49
851 0 Bratislava

IČO: 36730394
Kontakty:
Telefón: +421 2 63 813 616
Fax: +421 2 63 813 616
Mobil:
Email: info@pdslovakia.sk
WWW: www.pdslovakia.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
Pracovné dosky
Pracovné dosky od nemeckého výrobcu LECHNER. LaVico by Lechner - sklenené pracovné dosky hrúbky 12 mm doplnené pod?a želania do rôznych hrúbok s Alu hranami, Legranto by Lechner - dosky z prírodného kame?a Elements by Lechner - dosky z alternatívneho materiálu Abaro by Lechner - dosky z masívneho dreva C + S kolekcia - štrukturovaný vrúbkovitý povrch materiálu Pracovné dosky hrúbky - 40 / 60 / 80 a 100 mm Laminátové kuchynské pracovné dosky matné Laminátové kuchynské pracovné dosky lesklé - Diamant Silver line - nerezové zásteny Vitro - sklenené zásteny hrúbky 6 mm Doplnky a vstavané spotrebi?e ku kuchynským pracovným doskám
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hľadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasťami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminovať geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobiť, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia