ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
DavidPyday
Nestor
dbnczReowack
Novi bg
ktrcfylhfReowack
Adelaide, Australija


Focusnuq
Minsk
Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

AgentĂşra EliĹĄka

Adresa sídla:
Ĺ tĂşrova 684/3
91601 StarĂĄ TurĂĄ

IČO: 30030889
Kontakty:
Telefón: 09077261170
Fax:
Mobil: 0907726117
Email: info@dekoracnesklo.sk
WWW: www.dekoracnesklo.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ZouharovĂĄ,0907726117,info@dekoracnesklo.sk
Výroba: ,,

Charakteristika:
dekoračné sklo, zrkadlá, zariaďovanie interiérov, výrobky zo skla na mieru podľa objednávky
Ponúkame výrobky zo skla. Rozpis sortimentu : Dekoračné sklo - darčekové predmety : - misky z taveného skla v rôznych tvaroch, veľkostiach a farebných prevedeniach s možnosťou pieskovania loga, názvu, atď. - poháre v rôznych tvaroch a veľkostiach, na rôzne príležitosti s možnosťou pieskovania loga, názvu a iné - plakety k rôznym príležitostiam s možnosťou pieskovania loga, názvu a iné Zrkadlá : fazetované, pieskované, tavené - rozmery podľa objednávky Sklenené doplnky do interiéru : sklenené plastiky, obrazy, konf.stolíky, vázy, stojany, celosklenené dvere, Výroba atypov podľa objednávky.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia