ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
dbnczReowack
Novi bg
ktrcfylhfReowack
Adelaide, Australija


Focusnuq
Minsk

Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

AAG STUDIO

Adresa sídla:
Čapajevova 20
08001 PreĹĄov

IČO: 41879341
Kontakty:
Telefón: +421911320190
Fax:
Mobil: +421915320190
Email: studio@aagstudio.eu
WWW: www.aagstudio.eu/
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: Ing. arch. Radoslav NovĂĄk, autorizovanĂ˝ architekt,0915320190,studio@aagstudio.eu
Výroba: ,,

Charakteristika:
Komplexnå urbanistickå, architektonickå a projektovå príprava vråtane koordinåcie jednotlivých profesií a prerokovania s dotknutými organizåciami a orgånmi ťtåtnej språvy. InteriÊry na mieru vråtane realizåcie nåbytkovÊho mobiliåru.
AAG - archsimulation architects group studio vzniklo v roku 2004. Momentálne je zložené z viacerých mladých progresivných architektov. Predmetom činnosti je architektúra, design, projekcia, 3D modelovanie, vizualizácie na vysokej profesionálne úrovni. V prípade Vášho seriózneho záujmu, kontaktujte nás prosím telefonický alebo e-mailom.
Ponuky spoločnosti:
 
AkciovĂŠ ceny a zÄžavy na architektonickĂŠ ĹĄtĂşdie a projekty pre stavebnĂŠ povolenie rodinnĂ˝ch domov Pridané: 06.01.2011
AkciovÊ ceny a zĞavy na architektonickÊ ťtúdie a projekty pre stavebnÊ povolenie rodinných domov
čítaj viac...
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia