» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Drevotrend WKŠ-Vladimír Veselovský

Adresa sídla:
Michalská ?.41
06001 Kežmarok

IČO: 30318211
Kontakty:
Telefón: 052/452 3018
Fax: 052/452 3018
Mobil: 0905 741 542
Email: drevotrend@drevotrendwks.sk
WWW: www.drevotrendwks.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: Veselovský Vladimír,052/452 3018,0905 741 542,

Charakteristika:
firma zaoberajúca sa zákazkovou výrobou
Naše výroba je zameraná na zákazkovú výrobu.Jedná sa o zhotovenie euro okien,dverí,kuchynského nábytku,kancel.nábytku,vstavaných a skrín s posuvnými dverami,hotelového nábytku,schodištia ,záhradný nábytok a ?alších výrobkov pod?a požiadaviek zákaznikov. Výrobu prevádzame na kvalitnom strojnom vybavení. Na výrobu euro okien firma vlastní prehlásenie výrobcu o preukazaní zhody.
Ponuky spoločnosti:
 
Euro okná Pridané: 24.09.2008
Euro okná
čítaj viac...
 
Kuchynské linky Pridané: 28.06.2010
Kuchynské linky
čítaj viac...
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hľadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasťami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminovať geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobiť, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia