ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

dbnczReowack
Novi bg
ktrcfylhfReowack
Adelaide, Australija


Focusnuq
Minsk
Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

DAMON - TRADE s. r. o.

Adresa sídla:
Páričková 25/A
82108 Bratislava

IČO: 35701668
Kontakty:
Telefón: +421 2 50 100 861
Fax: +421 2 5541 0988
Mobil: +421 915 695 293
Email: damon@damon.sk
WWW: www.damon.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: Lucia MudrĂ­kovĂĄ,+421 915 695 293,marketing@damon.sk
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
Firma DAMON sa zaoberå nåvrhom a výrobou kuchynských liniek, nåbytku, vstavaných skríň na mieru.
Firma DAMON pôsobí na trhu už jedenásty rok a svoje poznatky sa snaží zúžitkovať čo najvýhodnejšie v prospech zákazníka. Naši dizajnéri navrhujú kuchynské linky a nábytok podľa požiadaviek zákazníkov. Vedia poradiť aj pri výbere doplnkov a spotrebičov. Individuálny prístup a snaha o uspokojenie potrieb zákazníka sa stali charakteristickými znakmi firmy DAMON.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia