ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
DavidPyday
Nestor
dbnczReowack
Novi bg
ktrcfylhfReowack
Adelaide, Australija


Focusnuq
Minsk
Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Profil NĂĄbytok,s.r.o.

Adresa sídla:
StarĂĄ PrievozskĂĄ 2
85101 Bratislava

IČO: 35974150
Kontakty:
Telefón:
Fax: 00420 565 300 112
Mobil: 00421 905 825 240
Email: info@profil-nabytok.sk
WWW: www.profil-nabytok.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: Ing.Boris KamenickĂ˝,00421 905 825 240,bkamenicky@profil-nabytok.sk
Výroba: ,,

Charakteristika:
Predajne, kancelárie, hotely , ubytovacie zariadenia, ambulancie, liečebné zariadenia, domovy dôchodcov, zdravotnícke zariadenia, laboratoria, , školy - všade tam sa môžete stretnúť s našími výrobkami.
Predajne, kancelárie, hotely , ubytovacie zariadenia, ambulancie, liečebné zariadenia, domovy dôchodcov, zdravotnícke zariadenia, laboratoria, , školy - všade tam sa môžete stretnúť s našími výrobkami.Zákaznikom poskytujeme komplexné služby včítane poradenstva, návrhu, projektu, rozpočtu , výroby a montáže. Samozrejmosťou je záručný a pozaručný servis. Moderné technológie, kvalita, individuálny prístup k architektonickému riešeniu interiérov a design odlišujú našu spoločnosť od bežného priemeru.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia