» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Sleep Centrum BB s.r.o.

Adresa sídla:
Radva? Park, Zvolenská cesta 30/A
97405 Banská Bystrica

IČO: 46669965
Kontakty:
Telefón: 0917775011
Fax:
Mobil:
Email: sleepcentrumbb@gmail.com
WWW: www.sleep-centrumbb.sk/
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
Tvorba vizualizácie a a cenovej kalkulácie vášho šatníka, skrine,postele a iného nábytku na po?kanie a zdarma priamo na predajni.
Tvorba vizualizácie a cenovej kalkulácie vášho šatníka, skrine,postele a iného nábytku na po?kanie a zdarma priamo na predajni.Doprava tovaru zdarma Matrace Vegas Vám dovezieme v rámci celej SR úplne zdarma ,ostatný tovar nad 500 € v Banskej Bystrici a jej okolí do 20 km tiež uplne zdarma . Tovar pod 500 € a mimo B.Bystrice Vám dovezieme pod?a platného ceníka .Informujte sa prosím na tel.?ísle alebo emailom.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hľadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasťami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminovať geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobiť, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia