ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
skalex80
Moskow
Raymondmaype
San Miguel de Tucuman
Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Design Krby GĂĄlik s.r.o.

Adresa sídla:
M.Benku 17
977 0 Brezno

IČO: 36721808
Kontakty:
Telefón: +421486114818
Fax: +421486114817
Mobil: +421908611176
Email: galik@krbygalik.sk
WWW: www.krbygalik.sk
Sekretariát: Igor GĂĄlik,+421 908 611 176,galik@krbygalik.sk
Marketing: Igor GĂĄlik,+421 908 611 176,galik@krbygalik.sk
Obchodné: Igor GĂĄlik,+421 908 611 176,galik@krbygalik.sk
Výroba: Igor GĂĄlik,+421 908 611 176,galik@krbygalik.sk

Charakteristika:
Krby , kachle, pece, sporáky , záhradné kozuby a grily, komíny . Nnávrhy a realizácie krbových a pecnách diel na kľúč
Sme členmi Cechu kachliarov. V odbore alternatívneho vykurovania 15 rokov. Samostatne pod hlavičkou „Design Krby Gálik s.r.o.“ od roku 2006. Stovky, navrhnutých, postavených a plne funkčných realizácií. Garancie slovných a písomných dohôd – meno firmy s certifikátom v odbore, mená kachliarov s výučnými listami v odbore, referenčné stavby. V kachliarskej oblasti ponúkame: Poradenstvo v oblasti kachliarstva Obhliadky, zameranie, grafické návrhy Technické, technologické a tvarové riešenie Najnovšie technológie a pôvodné technológie Elektronické riadenie horenia Profesnú realizáciu diel na kľúč Záručný a pozáručný servis Realizujeme diela – oblasť Slovensko a Rakúsko: Teplovzdušné krby s teplovzdušnými rozvodmi Teplovodné krby s akumulačnými nádržami Akumulačné krby s ťahovým systémom Hypokausty s ťahovým systémom Kachlové pece s ťahovým systémom Sporáky kachľové, omietané, s vodníkom Otvorené interiérové kozuby Záhradné kozuby a grily
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia