» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

EUROPLAC, s.r.o.

Adresa sídla:
Pod Kalváriou 2020
955 0 Topo??any

IČO: 18047351
Kontakty:
Telefón: 00421/903233935
Fax: 033 / 645 02 43
Mobil: 00421/903233935
Email: europlac@europlac-business.sk
WWW: www.europlac.bpsk.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: Žákovský Rastislav,0903233935,europlac@europlac-business.sk
Výroba: ,,europlac@europlac.sk

Charakteristika:
Fabrika na výrobu doskových materiálov dyhovaných okrasnou dyhou. Ponuka - dyhované drevotriesky, mdf dosky, latovky a preglejky, dosky Multiplex, protipožiarne dosky.
Spolo?nos? EUROPLAC vyrába dyhované materiály na 19 podkladoch. V štandardnom sortimente ponúkame: dyhované drevotriesky, MDF dosky, la?ovky a preglejky. Okrem iného máme v ponuke dosky Multiplex, protipožiarné dosky a špecialitky. Naše výrobky ponúkame v 53 rôznych drevinách. Výrobná ?as? EUROPLAC sa nachádza na Slovensku v Topo??anoch ?o má výrazný vplyv na kvalitné zásobovanie domáceho trhu a okolitých krajín. O obchodné zastúpenie Nemeckej spolo?nosti EUROPLAC na Slovensku a v ?echách sa stará obchodná ?as? EUROPLAC Business Services.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hľadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasťami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminovať geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobiť, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia