ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
DavidPyday
Nestor
dbnczReowack
Novi bg
ktrcfylhfReowack
Adelaide, Australija


Focusnuq
Minsk
Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

NĂĄbytok Rstudio s.r.o.

Adresa sídla:
RybnĂ­kovĂĄ 14
91701 Trnava

IČO: 36283371
Kontakty:
Telefón: 033 5505 482
Fax:
Mobil:
Email: rstudio@rstudio.sk
WWW: www.rstudio.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
Návrh a zariadenie kancelárií. Kancelársky nábytok, kancelárske kreslá, kancelárske stoličky, kancelárske doplnky, zdravotnícky nábytok, sedacie súpravy a iné.
Kancelársky nábytok pre vybavenie a zariadenie všetkých úrovní kancelárskych interiériov. Nábytok do kancelárie rýchlo a profesionálne. Komplexné riešenie kancelárie na mieru s 3D vizualizáciou, dovozom, montážou a pozáručným servisom.
Ponuky spoločnosti:
 
NĂĄbytok Rstudio s.r.o. Pridané: 11.08.2011
AKCIA - ZĽAVA AŽ DO 50% NA EXKLUZÍVNY KANCELÁRSKY NÁBYTOK
čítaj viac...
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia