» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
RonaldKal
Keflavik
torrSop
Hag,pardon,Beograd
BurtonFed
Oruro
CharlesSob
Spitak

AliceClalo
Kazan
cxhehdima
Äíĺďđ
RobbySousH
Vinnica
LorenRLib
Kulim
Bernardbrolf
Nuwara Eliya
Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Gažovič - PROJEKTY

Adresa sídla:
Energetikov 201/26
97101 Prievidza

IČO: 44849753
Kontakty:
Telefón: 046 / 5404 331
Fax:
Mobil: 0907 695 119
Email: info@gazovic.sk
WWW:
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: Miroslav gažovič,0907 695 119,miroslav@gazovic.sk
Výroba: ,,

Charakteristika:
Naša firma je obchodným zastúpením firmy Euroline Slovakia s.r.o. pre okres Prievidza a priľahlý hornonitriansky región. Predajom katalógových projektov rodinných domov sa zaoberáme od jesene 2003.
Naša firma je obchodným zastúpením firmy Euroline Slovakia s.r.o. pre okres Prievidza a priľahlý hornonitriansky región. Predajom katalógových projektov rodinných domov sa zaoberáme od jesene 2003. Z nami predaných projektov sa realizovalo už niekoľko desiatok rodinných domov. Pred kúpou katalógového projektu Vám ponúkame bezplatné poradenstvo, poradíme ako vybrať projekt s ohľadom na Váš pozemok, alebo iné špecifické podmienky. Keďže sme obchodné zastúpenie firmy Euroline Slovakia ponúkame projekty za tých istých cenových podmienok ako centrála v Bratislave. U nás si môžete projekt rodinného domu zakúpiť za tých istých podmienok ako v spoločnosti EUROLINE SLOVAKIA s.r.o. s navyše výhodou poradenstva a konzultácií. Naše stretnutie si môžeme dohovoriť buď v sídle našej firmy, v pohodlí u vás doma alebo na vami zvolenom mieste (napr. v kaviarni). Prispôsobíme sa Vaším časovým možnostiam – nie je problém si dohovoriť stretnutie aj počas víkendu. Stačí len zavolať, alebo napísať e-mail. V našom obchodnom zastúpení ponúkame takisto doplnkové služby ako sú osadenie stavby na pozemok (tzv. situáciu), zabezpečíme prípojky inžinierskych sietí (voda, elektrina, plyn, kanalizácia so žumpou, čističkou odpadových vôd, atď.) Následne poradíme pri ďalšom postupe pre získanie stavebného povolenia. Samozrejmosťou je poradenstvo pri možných zmenách v zakúpenej projektovej dokumentácií a ich následnom zakreslení do projektu.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hľadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasťami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminovať geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobiť, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia