ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

dbnczReowack
Novi bg
ktrcfylhfReowack
Adelaide, Australija


Focusnuq
Minsk
Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Ĺ tĂşdio spĂĄnku a pohodlia

Adresa sídla:
Prielohy 1C
01007 Žilina

IČO: 37092995
Kontakty:
Telefón: 0903303162
Fax:
Mobil:
Email: studio@studiospanku.eu
WWW: studiospanku.eu
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: TomĂĄĹĄ Majko,0903303162,studio@studiospanku.eu
Výroba: ,,

Charakteristika:
Sedacie sĂşpravy, pohovky, kreslĂĄ a taburety v dizajne, rozmeru podÄža VaĹĄej vlastnej poĹžiadavky alebo z naĹĄej modelovej rady. Sedacky vyrabame vylucne z kvalitnych materialov z prihliadnutim na pohodlie, dlhodoby dizajn a zivotnost.
o Zaoberáme sa priamo VÝROBOU a predajom SEDACÍCH SÚPRAV a POSTELÍ o Ponúkame moderný - štýlový dizajn o Možnosť ÚPRAVY NA MIERU - možnosť si vytvoriť a skombinovať svoj vlastný model sedačky v akomkoľvek prevedení / 3,2,1, rohové či účkové / o Veľký výber poťahových materiálov : - Pravá koža 1.triedy - 2,1 mm hrubá, Jemná teľacia koža, Anilin koža, PRESTIGE koža, Látky s teflónovou úpravou Bella Luna, Nezničitelné látky Sahara a Elite a Kvalitné talianske tkané látky o Všetky sedacie súpravy sú vyrobené z kvalitného masívu o Slovenská výroba
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia