ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
DavidPyday
Nestor
dbnczReowack
Novi bg
ktrcfylhfReowack
Adelaide, Australija


Focusnuq
Minsk
Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Nahak 2000

Adresa sídla:
EstĂłnska
82106 Bratislava

IČO: 35795875
Kontakty:
Telefón: 02/44441009
Fax: 02/44441009
Mobil:
Email: nahak@slovanet.sk
WWW:
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: RajciovĂĄ,02/44441009,nahak @slovanet.sk
Výroba: ,,

Charakteristika:
Spoločnosť zastupuje vysoky stupeň kultúry spania.Postelne ramy sa vyrábajú z masívu so špeciálnym biosystémom.
Spoločnosť zatupuje vysoký stupeň kultúry spania a bytového zariadenia.Vyrábame a predávame biospáľňové nábytky,,biomatracové systémy,biotextílie,vlnené a kašmírové výrobky vynikajúcej kvality. Demko biosystém: -záruka dokonalého spánku. Na základe merania a výberu pomocou počítača zhotovená posteľná vložka originálného demko systému je aj v medzinárodnom meradle unikátna,dokonale si osvojí tvar tela,drží chrbticu rovno,čím predchádza bolestiam krížov a chrbta.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia