ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
DavidPyday
Nestor
dbnczReowack
Novi bg
ktrcfylhfReowack
Adelaide, Australija


Focusnuq
Minsk
Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

PENTA RM

Adresa sídla:
SĂ­dl. 1. mĂĄja B 1
093 0 Vranov nad TopÄžou

IČO: 36463884
Kontakty:
Telefón: 057 4431613
Fax: 057 4431613
Mobil: 0905 425 016
Email: penta@penta-rm.sk,
WWW: www.penta-rm.sk
Sekretariát: RomanovĂĄ MĂĄria,057 4431613,pentavpenta-rm.sk
Marketing: ,,
Obchodné: Ing. Roman Michal,0905 425 016,penta@penta-rm.sk
Výroba: Roman MariĂĄn,0905 439 277,penta@penta-rm.sk

Charakteristika:
Rodinná spoločnosť zaoberajúca sa zákazkovou a malosériovou výrobou najmä sedacieho a stolového nábytku
Rodinná spoločnosť zaoberajúca sa zákazkovou a malosériovou výrobou dreveného nábytku : * stoly, stoličky a kreslá pre dospelých - kuchynské, jedálenské, reštauračné, ... * stoly, stoličky, kreslá a lehátka pre deti - do materských škôl * nábytok na mieru - kuchyne, obývacie izby, detské izby, spáľne, predsiene a pod. * drevené komponenty na kancelársky sedací nábytok a čalúnené sedačky - područky, lamelové kostry kresiel, nohy a bočné diely čalúnených súprav * nábytkové dielce
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia