» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Ján Vajs - DREVONAX

Adresa sídla:
Družstevná 27
066 0 Humenné

IČO: 30627141
Kontakty:
Telefón: 057/7752701
Fax: 057/7752701
Mobil: 0905365737
Email: drevonax@drevonax.sk
WWW: www.drevonax.sk
Sekretariát: Gabániová Mária,057/7752701,eko@drevonax.sk
Marketing: Taliga Maroš,057/7752701,taliga@drevonax.sk
Obchodné: Vajs Peter,057/7752701,obchod@drevonax.sk
Výroba: Taliga Maroš,057/7752701,taliga@drevonax.sk

Charakteristika:
Firma DREVONAX vznikla v roku 1993 v Humennom a jej hlavným cie?om je poskytova? "pod jednou strechou", firmám, súkromným podnikate?om a individuálnym zákazníkom široký sortiment kvalitných výrobkov vhodných tak pre moderniza?né práce, ako i novostavby.
Ponuka tovarov a služieb: - plošné materiály - podlahy a obklady - nábytkárske materiály - luxusný nábytok - výroba nábytku - bytové doplnky - záhradné stavby a doplnky - stavebná a nábytkárska chémia - kuchynské linky - domáce potreby
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hľadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasťami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminovať geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobiť, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia