» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Ing. Monika Eštoková - MONITA CREATÍV

Adresa sídla:
Hlinné 182
09435 Hlinné

IČO: 44043988
Kontakty:
Telefón:
Fax:
Mobil: 0915 646 167
Email: monitacreativ@monitacreativ.sk
WWW: www.monitacreativ.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: Ing. Monika Eštoková,0915646167,monitacreativ@monitacreativ.sk

Charakteristika:
Je to chránené pracovisko na výrobu obrazov servítkovou technikou.Rámy sú tiež vyrobené na mojom pracovisku, prevážne smrek borovica.
Firma vznikla v roku 2008 ako chránené pracovisko na výrobu jednoduchých výrobkov z dreva v terajšej dobe obrazov vyrobených servítkovou technikou ,rámy sú z prírodného dreva smrek borovica tiež vyrobené na mojom pracovisku.Sú to obrazy rôznych motívov,možnos? výberu odtie?a rámu,rozmery: 22x22cm, 37,5x22cm, 37,5x37,5cm.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hľadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasťami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminovať geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobiť, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia