» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

JOFEX s.r.o.

Adresa sídla:
Levo?ská 3
05201 Spišská Nová Ves

IČO: 35880601
Kontakty:
Telefón: 0534467694
Fax:
Mobil: 0911875667
Email: interier@jofex.eu
WWW: www.jofex.eu
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: Ing.Slavomíra Holmoková,0911875667,interier@jofex.eu
Výroba: ,,

Charakteristika:
nábytok - kuchynské štúdio - tapety - zaria?ovanie interiérov
Firma sa zaoberá navrhovaním, výrobou, dodávkou a montážou interiérového zariadenia bytov a domov, kancelárií, obchodných priestorov. Oblasti pôsobenia: - návrh, výroba, montáž kuchysnkých liniek na mieru - 3D vizualizácie interiéru - predaj?a nábytku - predaj tapiet zn. Karki - detské izby talianskej zna?ky Pali
Ponuky spoločnosti:
 
TAPETY Pridané: 29.09.2009
čítaj viac...
 
NÁBYTOK Pridané: 29.09.2009
čítaj viac...
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hľadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasťami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminovať geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobiť, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia