ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

dbnczReowack
Novi bg
ktrcfylhfReowack
Adelaide, Australija


Focusnuq
Minsk
Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Svetlana Ĺ vardovĂĄ

Adresa sídla:
Ľudovíta Fullu 62
84105 Bratislava

IČO: 43677886
Kontakty:
Telefón:
Fax:
Mobil: 0948660072
Email: svardova.s@centrum.sk
WWW: www.skrine-divendoor.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: Svetlana Ĺ vardovĂĄ,0948660072,svardova.s@centrum.sk
Výroba: ,,

Charakteristika:
NĂĄvrh, dodĂĄvka a montĂĄĹž: vstavanĂŠ skrine, ĹĄatnĂ­ky, deliace steny, kancelĂĄrske steny, dvere prechodovĂŠ, posuvnĂŠ, zalamovacie.
Spoločnosť navrhuje, dodáva a montuje vstavané šatníky a skrine na mieru. Riešenie interiéru deliacou stenou, prechodové dvere- zalamovacie, posuvné a taktiež dvere interiérové v úprave- fólia, laminát, dýha morená, lakovaná, alebo prírodná.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia