ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
DavidPyday
Nestor
dbnczReowack
Novi bg
ktrcfylhfReowack
Adelaide, Australija


Focusnuq
Minsk
Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

TOPIZOLMONT

Adresa sídla:
VeÄžkĂ˝ Slavkov 307
059 9 VeÄžkĂ˝ Slavkov

IČO: 35416131
Kontakty:
Telefón:
Fax:
Mobil: 0905 691 335
Email: topizolmont@stonline.sk
WWW: www.topizolmont.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
Výroba a montåŞ kuchynských liniek na mieru, vstavaných ťatníkov, nåbytku barov, gastro nåbytku, kancelårskeho nåbytku na mieru, interierových dverí.
Výroba a montáž kuchynských liniek na mieru, vstavaných šatníkov, nábytku na mieru, barov, gastro nábytku, kancelárskeho nábytku na mieru, interierových dverí. Dodávka a montáž laminátovej a drevenej podlahy, plastových okien, zasklievania lodžií. Používame kvalitné materiály, Duropal, Kindl, Egger, Sprela. Predaj kuchynských drezov Franke, Alveus, predaj spotrebičov NARDI, Ariston, Sírius, Indesit. Dodávka a montáž plastových okien, zasklievania lodžií. 20% zľava na vybraný sortiment. Premeranie, návrh a cenová ponuka ZDARMA. Nás nelimituje, vzdialenosť, čas, priestor ani Vaša fantázia.
Ponuky spoločnosti:
 
KUCHYNE A Ĺ ATNÍKY NA MIERIU AKCIA 20 % Pridané: 16.09.2010
TOPIZOLMONT
čítaj viac...
 
TOPIZOLMONT Pridané: 04.09.2013
kuchyne na mieru ĹĄatnĂ­ky na mieru
čítaj viac...
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia