╗ Pridaj medzi obż˙benÚ   ╗ Hlavnß Strßnka

Prihlßsenie
Meno: 
Heslo:


NovÚ firmy
 
fynjybqReowack
BEOGRAD,BANOVO BRDO
SellAccs
Al Ladhiqiyah

spiderRourb
Jutiapa
loveawake.ru
Auckland
wazzRourb
Koln
Andreasdpo
Minsk
DavidPyday
Nestor


Najviac hżadanÚ vřrazy
 

Inzercia


gpz

Elektrick├ę vykurovanie olejov├Żmi radi├ítormi
 
PridanÚ: 23.08.2011 VytlaŔiŁ Ŕlßnok
 
Dlh├║ dobu bolo medzi ─żu─Ćmi v┼íeobecne zau┼ż├şvan├Żm n├ízorom, ┼że elektrina pou┼żit├í na vykurovanie je ve─żmi drahou formou energie. Av┼íak najnov┼í├ş technologick├Ż pokrok priniesol prekvapuj├║ce poznanie...
 
 

Pozri tie┼ż: www.dracie-zily.sk : stránka zameraná na zdravšie a bezpe─Źnejšie bývanie  

ELKA a.s. Kremnické Bane – výrobca a predajca elektrických olejových radiátorov

 

Sme mladá dynamicky sa rozvíjajúca firma a za dobu nášho pôsobenia na trhu sme si získali dôveru zákazníkov ako na Slovensku, tak aj v zahrani─Źí. V oblasti výroby elektrických olejových panelových radiátorov sme získali mno┼żstvo skúseností a vieme našim zákazníkom ponúknu┼ą nielen ekologickú formu vykurovania, ale aj cenné rady a odporú─Źania z oblasti kúrenia elektrinou. Nako─żko sa opä┼ą blí┼żi vykurovacia sezóna, radi by sme Vám predstavili naše produkty nielen stálym, ale aj novým zákazníkom. Tie┼ż by sme Vám radi priblí┼żili výhody elektrického vykurovania vo všeobecnosti.

 

Elektrické vykurovanie olejovými radiátormi

 

Dlhú dobu bolo medzi ─żu─Ćmi všeobecne zau┼żívaným názorom, ┼że elektrina pou┼żitá na vykurovanie je ve─żmi drahou formou energie. Avšak najnovší technologický pokrok priniesol prekvapujúce poznanie – v porovnaní s akýmko─żvek iným zdrojom energie elektrické vykurovanie mô┼że predstavova┼ą prevádzkovo najúspornejší spôsob vykurovania, sta─Źí efektívne regulova┼ą kúrenie a zvoli┼ą vhodnú izoláciu bytu, ─Źi domu.

Naše radiátory mô┼żu by┼ą ideálnym vykurovacím telesom, sta─Źí len efektívne vyu┼żíva┼ą mo┼żnos┼ą regulácie tepla. V tomto prípade zni┼żujú náklady na vykurovanie a okrem toho jednoduché na manipuláciu a údr┼żbu. Okrem toho zanedbate─żná nie je ani tá výhoda, ┼że elektrické radiátory ušetria stovky eur potrebné na inštaláciu ústredného kúrenia.

 

Netreba však zabudnú┼ą ani na ─Ćalšie faktory, ktoré hovoria „za“ kúrenie elektrinou. Sú nimi ┼żivotné prostredie a zdravie. Elektrické olejové radiátory sú šetrné k ┼żivotnému prostrediu, ke─Ć┼że pri nepriamom vykurovaní prostredníctvom oleja nedochádza k spa─żovaniu prachových ─Źastíc a radiátory teda svojou prevádzkou nezbavujú vzduch jeho prirodzenej kvality. Takisto sú vhodné aj pre alergikov, nako─żko kúrenie nevysušuje vzduch a nevíri prach.

 

Po zvá┼żení všetkých spomínaných faktorov u┼ż skuto─Źne nie je dôvod váha┼ą. Treba si len vybra┼ą ten správny radiátor, ktorý rýchlo a efektívne vyhreje Váš domov.

 

Široký sortiment elektrických vykurovacích telies

 

A naozaj je z ─Źoho vybera┼ą. V ponuke máme toti┼ż široký sortiment elektrických olejových panelových radiátorov. Zákazník má mo┼żnos┼ą výberu medzi radiátormi s jedným alebo dvomi panelmi, ktoré sú ovládané elektronickým regulátorom, alebo vyskúša┼ą elektrický olejový panelový radiátor 21K DIGI s jednoduchým digitálnym ovládaním. Pre náro─Źnejších zákazníkov máme pripravenú novinku, a to digitálny radiátor 21K DIGI central, pri ktorom sa dá komfortne nastavi┼ą nieko─żko vykurovacích re┼żimov, medzi ktorými je mo┼żné nastavi┼ą tie┼ż ─Źasovanie.

   

    

 

Preto neváhajte a kontaktujte spolo─Źnos┼ą ELKA,a.s. – slovenského výrobcu elektrických olejových panelových radiátorov. Kontaktova┼ą nás mô┼żete mailom na info@elka.sk alebo telefonicky na ─Źísle

045 6 755 194.

 

Viac informácií o našich produktoch a slu┼żbách nájdete na www.elka.sk

 


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     SLOVENSKÝ  PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍ


Geologicka-mapa-SR-FB

          Projekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za ú─Źelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z h─żadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón.  agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku.  Za ú─Źelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozlo┼żenia geoanomálií pod obývanými oblas┼ąami. Zárove┼ł sa sleduje aj vplyv ur─Źitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia ur─Źitým spôsobom eliminova┼ą  geoanomálie a GPZ.
           Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí  zistíte aké opatrenia urobi┼ą, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdr┼żujete mimo geopatogénnych zón . Viac informácií: TU

 

Pozri tie┼ż:

Levandu─ża lekárska priamo od pestovate─żky: www.byvajme.sk/levandula 


 

 

 

 

 

 

Novinky emailom
Mßte zßujem dostßvaŁ do emailovej schrßnky novinky, informßcia Ŕlßnky z tohto portßlu?
Prihlßste sa!
Email:

TOP ponuky
HżadaŁ v ponukßch:
 

TOP Ŕlßnky
 
www.byvajme.sk® Hlavnß Strßnka | Kontakty | Registrßcia