╗ Pridaj medzi obż˙benÚ   ╗ Hlavnß Strßnka

Prihlßsenie
Meno: 
Heslo:


NovÚ firmy
 
fynjybqReowack
BEOGRAD,BANOVO BRDO
SellAccs
Al Ladhiqiyah

spiderRourb
Jutiapa
loveawake.ru
Auckland
wazzRourb
Koln
Andreasdpo
Minsk
DavidPyday
Nestor


Najviac hżadanÚ vřrazy
 

Inzercia


gpz

Dekorat├şvne Techniky
 
PridanÚ: 31.03.2013 VytlaŔiŁ Ŕlßnok
 
Dekorat├şvne maliarske techniky s├║ ma─żby vykonan├ę farbou priamo na stenu, namiesto obrazu, kame┼ła ─Źi tapety. Nemus├ş to byt v┼żdy vytvoren├Ż obraz alebo vzor, ale m├┤┼że to by┼ą aj text├║ra vytvoren├í farbou alebo ┼ítrukt├║ra vytvoren├í omietkou......
 

Dekoratívne maliarske techniky sú ma─żby vykonané farbou priamo na stenu, namiesto obrazu, kame┼ła ─Źi tapety. Nemusí to byt v┼żdy vytvorený obraz alebo vzor, ale mô┼że to by┼ą aj textúra vytvorená farbou alebo štruktúra vytvorená omietkou. Maliarske techniky sa líšia pod─ża typu nanášania, druhu nanesenej dekora─Źnej farby a ve─żkosti, od malého motívu na nejakej ─Źasti v interiéry cez celé steny v miestnosti. Niektoré sú jednoduché a zvládne ich aj zru─Źný maliar, iné techniky musia vytvori┼ą kvalifikovaný profesionáli.

 

 A práve toto bolo inšpiráciou pre vytvorenie Prvého Maliarskeho Štúdia na svete. Našou víziou pre budúci dizajn je vytvori┼ą miesto, kde si budete môc┼ą vybra┼ą z miliónov dekora─Źných stien z celého sveta od rôznych dizajnérov, výrobcov dekora─Źných farieb a z rôznych materiálov, ktoré si ani neviete predstavi┼ą na Vašich stenách.

 

 Prínosom dekoratívnych malieb je, ┼że vytvárajú alternatívnu náhradu drahých materiálov ako sú kamene, obklady, tapety a nástenné obrazy ktorých cena za materiál a prácu nie je v┼żdy adekvátna kvalite a výzoru. To tie┼ż umo┼ż┼łuje prispôsobenie individuálneho návrhu namiesto h─żadania dokonalého obrazu alebo materiálu. Vä─Źšina z nás sa chce odlíši┼ą od klasických vyma─żovaných stien, alebo od stereotypu, ktorý majú v domácnostiach ostatný ─żudia, bu─Ć luxusom alebo originalitou. Ve─żakrát sa stáva ┼że milionári v luxusných domoch po celom svete majú klasicky nama─żované steny, tapety alebo be┼żne dostupné materiály, ktoré si mô┼że kúpi┼ą ka┼żdý piaty ─Źlovek na svete. Preto originalita na dekora─Źných stenách je jedine─Źná, lebo techniky sa nedajú zopakova┼ą rovnako.

 

 Momentálne máme v ponuke cez tisíce návrhov stien, ktorých majitelia budú môc┼ą tvrdi┼ą, ┼że majú na stene originálne dielo ako jediný na svete.

 

 Uplatnenie dekora─Źných techník je vhodné ako pre interiér tak aj pre exteriér. Naj─Źastejšie sa realizujú v domoch a bytoch vo verejných priestoroch recepciách hoteloch a firmách. Prvým krokom bude rozhodnú┼ą sa pre miesto, kde chceme techniku umiestni┼ą, ─Źi u┼ż na malých sú─Źastiach v interiéri ako sú st─║py, múriky, police, krby, toalety, alebo namiesto kuchynského obkladu, cez celé steny v obývacej miestnosti, spál┼łach, detských izbách, chodbách a iných sú─Źastiach interiéru, alebo do kúpe─żní, verejných priestorov, exteriérových stien domu kde sa kladie dôraz na odolnos┼ą, vlhkos┼ą a poveternostné vplyvy.

 

 Najdôle┼żitejšie je, rozhodnú┼ą sa pre druh materiálu a zvoli┼ą správny výzor a funkciu techniky. V prvom rade sú štruktúry, plastiky rôzne reliéfy, pri ktorých je na stenu nanesený materiál ako sú omietky, sadry, dekora─Źné hmoty rôznych zrnitostí. Vzh─żad textúry mô┼że by┼ą akýko─żvek, bu─Ć tvorený špacht─żou, hob─żom, dekora─Źnými nástrojmi. Po vytvrdnutí sa vä─Źšinou ma─żuje jednou, ─Źi viacerými farbami, alebo u┼ż v sebe obsahujú farebný pigment. V Maliarskom Štúdiu ich máme pod názvom 3D štruktúry, sme jedinou bez konkuren─Źnou firmou v štruktúrach na celom svete.

 

 Dos┼ą ob─żúbeným materiálom sú techniky nanesené špeciálnym hob─żom, ako Stucco Veneziano, Marmorino a mnoho ─Ćalších. Mô┼żu by┼ą lesklé, matné, s hodvábnym vzh─żadom. Vytvárajú jedine─Źný estetický efekt pripomínajúci štukové omietky v starých benátskych palácoch, alebo mô┼żu vyzera┼ą ako imitácia betónu. Variabilná škála finálnych vizuálnych efektov je závislá od spôsobu aplikácie a zru─Źnosti dekoratéra.

 ─Äalším plastickým efektom mô┼że by┼ą materiál nanesený v tvare travertínu, štruktúry piesku, bridlice, ─Źi imitácia kame┼łov. Dos┼ą zaujímavé sú aj imitácie kôry, alebo ko┼że zvierat ako hadia, slonia, leopardia, tigria ─Źi od ┼żirafy, zebry a krokodíla. Farebnos┼ą povrchov je potom rôznorodá.

 

 Po štruktúrach sa naj─Źastejšie aplikujú dekora─Źné farby, ktoré ─żahkým a rýchlym spôsobom umo┼ż┼łujú vytvori┼ą neobmedzenú škálu farebných úprav, elegantných štruktúr a tvorbu jemných rýh pod─ża náradia, ktorým sa nanesú ako napr. imitácia men─Źestru, pokr─Źený papier. Alebo obsahujú rôzne vidite─żné ─Źiasto─Źky skla, perlete, zlata, striebra, bronzu, kovu aj kovovo zoxidované efekty. Farby, ktoré oslnia váš priestor ako sú metalická, zlatá, strieborná, medená, grafitová s perle┼ąovým alebo zamatový efektom, skorodovaný efekt kovu alebo farba, ktorá ponúka špeciálne ┼żiariace pieso─Źné efekty, rôzne antické efekty, imitácia zeminy, so špeciálnymi starými efektmi, ktoré pripomínajú dekorácie vo vidieckych domoch talianskej renesancie. Najznámejšie jednoduché techniky zah┼Ľ┼łajú pou┼żitie ─żubovo─żnej základnej farby, potom následne vytvorené obrazce glazúrou a rôzneho náradia s technikou napr. vlhkou špongiou, tupovaním, rozmývaním ...

 

 Dôle┼żitou sú─Źas┼ąou techník sú ich vlastnosti ako oteru vzdornos┼ą, trvácnos┼ą, udr┼żanie farebnej stálosti, plná vode odolnos┼ą a mnoho ─Ćalších funkcií. Medzi špeciálne farby patria neónové svietiace vo tme alebo vodivý náter pre odtienenie elektrosmogu vnútornom prostrediu.

 

 Ke─Ć v budúcnosti budete meni┼ą výzor vášho interiéru nezabudnite sa pozrie┼ą na naše stránky a inšpirova┼ą sa stenami z celého sveta. Radi vám poradíme a vytvoríme originálne diela len pre vás.

 

Via informácii TU

<p><a href=" http://maliarske.wix.com/studio" target="_blank" title=" Ma─żovanie interiérov u nás najviac dekora─Źných stien na svete ">Maliarske Štúdio</a></p>

 

Pozri tie┼ż:

Meranie a eliminácia Geopatogénnych Zón (GPZ) : www.dracie-zily.sk

Levandu─ża lekárska priamo od pestovate─żky: www.byvajme.sk/levandula  

 

 

Novinky emailom
Mßte zßujem dostßvaŁ do emailovej schrßnky novinky, informßcia Ŕlßnky z tohto portßlu?
Prihlßste sa!
Email:

TOP ponuky
HżadaŁ v ponukßch:
 

TOP Ŕlßnky
 
www.byvajme.sk® Hlavnß Strßnka | Kontakty | Registrßcia