Ľ Pridaj medzi obĺķbenť   Ľ HlavnŠ StrŠnka

PrihlŠsenie
Meno: 
Heslo:


Novť firmy
 


Najviac hĺadanť vżrazy
 

gpz

KATAL”G FIRIEM

ę N√°bytok a interi√©r
Kancel√°rsky n√°bytok

 
VyhĺadŠvanie v katalůgu:
Najhĺadanejöie:
Byty 
Bytovť doplnky 
BrŠny 
Domy 
Dovolenka 
Dvere 
Farby 
Interiťr 
KķpeĺÚa 
Letenky 
Matrace 
MarkŪzy 
NŠradie 
OknŠ 
Osvetlenie 
Postele 
Reality 
Rolety 
Schody 
Skrine 
SpojovacŪ materiŠl 
Stavebnť 
Stavebnť materiŠly 
StoliŤky 
Stoly 
Strechy 
Ubytovanie 
Vżroba 
éalķzie 
Wellnes 
Firmy v kategůrii:
 

NABYTOK-DUDU, Banska Bystrica
Vyroba nabytku ,na mieru.
 
1.BEAMI, s.r.o., Bratislava
V√Ĺroba a dovoz kancel√°rskeho n√°bytku, n√°bytok s PUR hranami. Ergonomick√© kancel√°rske stolińćky a kresl√°. Stolińćky pre zdravotn√≠ctvo, priemyseln√©, vysokoz√°Ň•aŇĺov√©, antistatick√© a plastov√©. Plechov√© Ň°atn√≠kov√© skrine.
 
1.BEAMI. s.r.o., Bratislava
V√Ĺroba a dovoz kancel√°rskeho n√°bytku. Ergonomick√© kancel√°rske stolińćky a kresl√°. Stolińćky pre zdravotn√≠ctvo, priemyseln√©, antistatick√©,... Kovov√© Ň°atn√≠kov√© skrinky a kovov√Ĺ n√°bytok.
 
A K D, Galanta
Predaj kovov√©ho n√°bytku pre kancel√°riu,Ň°atne,ambulancie,arch√≠vy,sklady,wellnes,Ň°portovisk√°
 
A.M.O.S. DESIGN, s.r.o., Brno
Pon√ļkame kompletn√© n√°vrhy a realiz√°cie interi√©rov, predaj n√°bytku, svietidiel a doplnkov. Sortiment zahrŇąuje aj stolińćky a kancel√°rsky n√°bytok. D√īraz kladieme na design, kvalitn√© materi√°ly a zpracovanie. Doprajte si origin√°lne interi√©ry a design!
 
Aforjet-masazne kresla, Bratislava
Predaj a servis kvalitnych masaznych a relaxacnych kresiel pre kancelariu aj domacnosҕ.Masazne kresla Sanyo, Panasonic,Profimedica.
 
AKD s.r.o., Galanta
Predaj kovov√©ho n√°bytku, do kancel√°rii,Ň°atn√≠,Ň°portov√≠sk,lek√°rskych ambulanci√≠ a lek√°rn√≠,dieln√≠ a vybavenie servisov,predaj trezorov a bezpeńćnostn√Ĺch skr√≠Ňą, predaj reg√°lov a rieŇ°enie archiv√°cie.
 
AKD s.r.o., Galanta 1
Predaj n√°bytku a doplnkov na zariadenie vaŇ°ich priestorov
 
ALBA SR, s.r.o., Buńćany
v√Ĺroba kancel√°rskych stolińćiek
 
Aramis, Veselé
Pon√ļkame V√°m Ň°t√Ĺlov√Ĺ n√°bytok v√Ĺznamn√Ĺch eur√≥pskych v√Ĺrobcov. Investujte do kvality a trad√≠cie. V ponuke je Ň°irok√Ĺ sortiment n√°bytkov√©ho a doplnkov√©ho tovaru do interi√©rov i exteri√©rov." URL adresa: http://byvanie.etrh.net/ Pon√ļkame ob√Ĺvańćky, sp√°lne, kuc
 
Artgoal, ńĆadca
N√°Ň° e-shop ponuka Ň°irok√Ĺ sortiment n√°bytku z kvalitn√Ĺch materi√°lov v modernom dizajne za dobr√© ceny. Iba u n√°s n√°jdete sp√°lne, detsk√© izby, sedacie s√ļpravy, sektorov√Ĺ n√°bytok, ob√Ĺvacie steny, kuchyne od slovensk√Ĺch i eur√≥pskych dod√°vateńĺov.
 
Artgoal, ńĆadca
N√°Ň° e-shop ponuka Ň°irok√Ĺ sortiment n√°bytku z kvalitn√Ĺch materi√°lov v modernom dizajne za dobr√© ceny. Iba u n√°s n√°jdete sp√°lne, detsk√© izby, sedacie s√ļpravy, sektorov√Ĺ n√°bytok, ob√Ĺvacie steny, kuchyne od slovensk√Ĺch i eur√≥pskych dod√°vateńĺov.
 
Ateli√©r Laura, Levońća
Dizajn, n√°vrh a v√Ĺroba interi√©rov√©ho n√°bytku v modernom Ň°t√Ĺle.
 
Axeltep, N√°mestovo
Kompletné tepovacie a upratovacie práce
 
BaB company, Dubnica nad Vahom
ponukame rustikalny nabytok,svietidla,sanitu,obklady,dlazby.
 
BENE BRATISLAVA, SPOL. S R.O., Bratislava
Komplexn√© rieŇ°enie priestorov administrat√≠vy od n√°vrhu aŇĺ po dodanie a mont√°Ňĺ na kńĺ√ļńć. Od recepcie cez Ň°tandartn√© pracovisk√° aŇĺ po pracovisk√° pre manaŇĺment, konferenciu, rokovanie. Syst√©mov√© rieŇ°enia montovan√Ĺch interi√©rov√Ĺch deliacich prieńćok. ҆irok√Ĺ sor
 
BMB s.r.o., ŇĹd√°nice
Tradińćn√Ĺ ńćesk√Ĺ v√Ĺrobca n√°bytku z mas√≠vu, z d√Ĺhy a z lamina. Jsme zamerani na v√Ĺrobu sp√°ln√≠, ob√Ĺvac√≠ch stien a dalej na vybavovanie hotelov a kancel√°rskych budov. Pri v√Ĺrobe db√°me predovŇ°etk√Ĺm na ekologick√ļ v√Ĺrobu a Ň°pińćkov√ļ kvalitu naŇ°ich v√Ĺrobkov.
 
BOR, spol. s r.o., Bratislava
Obchodn√° spolońćnosŇ• zaoberaj√ļca sa predajom pl√°vaj√ļcich podl√°h a pr√≠sluŇ°enstva.
 
CHEOPS N√°bytok,s.r.o., KoŇ°ice
DOM Kancel√°rsk√©ho N√ĀBYTKU, v√Ĺroba n√°bytku na mieru, KUCHYNE, VSTAVAN√Č SKRINE
 
DaMiT, Ňĺilina
DaMiT stol√°rska v√Ĺroba V√°m pon√ļka zariadenie n√°bytok na mieru: kuchynsk√© linky detsk√© izby vstavan√© skrine ob√Ĺvańćky sp√°lne kniŇĺnice chodby kancel√°rie prev√°dzky predajne ...
 
DANKER s.r.o., Doln√° Streda
v√Ĺroba kancel√°rskych stolińćiek a kresiel, seden√≠ do reŇ°taur√°ci√≠ a rokovac√≠ch seden√≠
 
Desk, spol. s r.o., Martin
predaj kancel√°rskych stolińćiek a nabytku navrh a realizacia interieru predaj zahradneho n√°bytku
 
Dom n√°bytku Zuzana Rol√°kov√°, KoŇ°ice
Predaj Ň°t√Ĺlov√©ho klasick√©ho aj modern√©ho n√°bytku od slovensk√Ĺch a talianskych v√Ĺrobcov. Poradensk√© sluŇĺby v oblasti zariańŹovania interi√©ru a spracovanie vizualiz√°cie na poŇĺiadanie. Pon√ļkame aj luxusn√© repliky dobov√©ho n√°bytku od talianskych majstrov.
 
Dortun s.r.o, Nesvady
Vyroba a predaj Ň°kolsk√©ho n√°bytku
 
DREVEX EU, s.r.o., Prievidza
Predaj stolińćiek (klasick√Ĺch dreven√Ĺch i modern√Ĺch plastov√Ĺch), polokresiel, kresiel, sedac√≠ch s√ļprav a stolov do hotelov, reŇ°taur√°ci√≠, kaviarn√≠ i dom√°cnost√≠
 
DREVEX EU, s.r.o., Prievidza
Stolińćky, stoly a sedańćky pre hotely, reŇ°taur√°cie, kaviarne i VaŇ°e dom√°cnosti.
 
DREVONA SLOVAKIA, Bratislava
Sme modern√° v√Ĺrobn√° a obchodn√° spolońćnosŇ• riaden√° odborn√Ĺm t√Ĺmom, zameran√° na uspokojovanie potrieb dneŇ°n√©ho n√°rońćn√©ho z√°kazn√≠ka. Reprezentujeme najv√§ńćŇ°iu predajn√ļ sieŇ• s n√°bytkom na √ļzem√≠ Slovenska. Pon√ļkame kompletn√Ĺ sortiment n√°bytku pre koneńćn√Ĺch z√°ka
 
drevovyroba kas, prievidza
vyroba kuchynskych liniek a zariadovanie interierov
 
EKOMA design, Bratislava
Zariadovanie interierov, kancelarsky, bytovy, dizajnovy nabytok
 
ELPO, Veńĺk√Ĺ Krt√≠Ň°
dovoz, veńĺkoobchod a maloobchod s n√°bytkom, kuchyne, sp√°lne, ob√Ĺvańćky, predizby, detsk√© izby, kancel√°rsky n√°bytok, doplnky
 
EVIS, Nitra
stol√°rska v√Ĺroba vyroba n√°bytku: kuchynske linky, kancelarsk√Ĺ n√°bytok
 
EVITA, Trnava
veńĺkoobchod- Ň°kolsk√Ĺ,kancel√°rsky n√°bytok, stoly, stolińćky,tabuńĺe,PVC p√ļzdra a obaly.maloobchod darńćekov√© predmety
 
FALCO SLOVAKIA, s.r.o., Bratislava
NaŇ°a spolońćnosŇ• p√īsob√≠ na slovenskom trhu od j√ļna 1995 ako predajca kancel√°rskeho n√°bytku a stolińćiek. V priebehu pol roka sa firma dok√°zala presadiŇ• na tvrdom konkurenńćnom trhu a po piatich rokoch si spolońćnosŇ• vybudovala na trhu siln√© postavenie.
 
FALK, koŇ°ice
v√Ĺroba a mont√°Ňĺ Ň°atn√≠kov√Ĺch skr√≠Ňą na mieru, kancel√°rskeho n√°bytku, kuchynsk√Ĺch liniek, predaj a mont√°Ňĺ obloŇĺkov√Ĺch z√°rubn√≠ a interi√©rov√Ĺch dver√≠
 
ferrous, s.r.o., Zborov
Ergobejot - Ortopedick√© stolińćky za najniŇĺŇ°ie ceny. Spojili sme kvalitu, dizajn a cenu do jedn√©ho. Zdrav√© sedenie so syst√©mom VMS orthopedic, ktor√Ĺ kop√≠ruje pohyby ńĺudsk√©ho tela.
 
FINEST N√°bytok na mieru, Vranov n/T
҆pińćkov√° kvalita za skvel√© ceny - kuchyne, vstavan√© skrine INDECO, ak√Ĺkońĺvek n√°bytok na mieru.N√°vrhy v 3D grafike zdarma, profesionalita a seri√≥znosŇ•
 
FURNICON, Bardejov
Kancel√°rsky n√°bytok
 
GABOR STEEL s.r.o., Ňĺilina
V√Ĺroba a mont√°Ňĺ n√°bytku na mieru - vstavan√© skrine, komody, kancel√°rsky n√°bytok, sp√°lne, predsiene, kovan√© ploty, z√°bradlia, br√°nky, ...
 
HOME PARADISE, PreŇ°ov
Predaj n√°bytku,bytov√Ĺch doplnkov,veńĺk√Ĺ v√Ĺber kobercov.ZariańŹovanie interi√©rov domov,bytov a kancel√°rii.Bytov√Ĺ architekt zdarma!
 
Ing. J√°n Mih√°l - IDEAL, Zvolen
V√Ĺroba bytov√©ho a kancel√°rskeho n√°bytku, zariańŹovanie interi√©rov
 
Interi√©ry REUTER s.r.o., KoŇ°ice
V√Ĺroba a predaj n√°bytku, stolińćiek, Ňĺal√ļzi√≠.ZariańŹovanie kancel√°ri√≠ na kńĺ√ļńć.
 
INTERTREND s.r.o., HALIńĆ
SpolońćnosŇ• pon√ļka svojim z√°kazn√≠kom realiz√°ciu z√°kazkov√©ho n√°bytku v oblasti administrat√≠vneho,hotelov√©ho a bytov√©ho n√°bytku.
 
J√°n KaŇ°ńć√°k-INNA, Vranov nad Topńĺou
v√Ĺroba n√°bytku , vstavan√© skrine , kuchynsk√© linky , n√°bytok z drevotriesky, skrine s posuvn√Ĺmi dverami.
 
JKS n√°bytok, Poprad
Spolońćnos¬īt zaoberaj√ļca sa maloobchodn√Ĺm predajom n√°bytku.
 
Jozef Bońća DREVOV√ĚROBA, Liesek
Firma Jozef Bońća DREVOV√ĚROBA, bola zaloŇĺen√° v roku 1991 ako stol√°rska dielŇąa. Od svojho vzniku √ļspeŇ°ne p√īsob√≠ v oblasti sluŇĺieb : z√°kazkov√° v√Ĺroba n√°bytku, v√Ĺroby n√°bytku na mieru. Pońćas naŇ°ej existencie sa n√°m podarilo vybavit mnoŇĺstvo spokojn√Ĺch z√°kazn√≠
 
Jozef Kov√°ńćik, Nov√© Z√°mky
3D n√°vrhy interi√©rov a n√°bytku, tvorba vizualiz√°cie aj z 2D projektovej dokument√°cie, v√Ĺroba n√°bytku na mieru, predaj a podpora software TurboCAD, Daex Generator
 
Kancel√°rsky n√°bytok a stolińćky - RB Trade, Bratislava
Z√°kazkov√° v√Ĺroba n√°bytku. Predaj kancel√°rskych stolińćiek a kresiel LD seating, SEDILETA, Rim. Predaj sektorov√©ho kancel√°rskeho n√°bytku HOBIS a EXNER.
 
KATER, SpiŇ°sk√° Nov√° Ves
Predaj n√°bytku online. ҆irok√° ponuka n√°bytku zahŇēŇąa sedacie s√ļpravy, pohovky, ob√Ĺvacie steny, skrine, manŇĺelsk√© postele, v√°ńĺandy, sektorov√Ĺ a kancel√°rsky n√°bytok. Doruńćovanie n√°bytku po celom Slovensku.
 
KATER, SpiŇ°sk√° Nov√° Ves
Predaj n√°bytku online, pohovky, sedacie s√ļpravy, ob√Ĺvacie steny, sp√°lne, skrine, predsiene, detsk√© izby, sektorov√Ĺ a kancel√°rsky n√°bytok. Doruńćovanie n√°bytku po celom Slovensku vlastnou dopravou.
 
KATER, s. r. o., SpiŇ°sk√° Nov√° Ves
Predaj n√°bytku cez internet e-shop, zariańŹovanie bytov√Ĺch a nebytov√Ĺch priestorov, poradensk√° ńćinnosŇ•. N√°kladn√° doprava do 3,5 t, nosnosŇ• 1850 kg objem 12 m3, 4 europalety.
 
KATER, s. r. o., SpiŇ°sk√° Nov√° Ves
Predaj n√°bytku cez internet e-shop, zariańŹovanie bytov√Ĺch a nebytov√Ĺch priestorov, poradensk√° ńćinnosŇ•. N√°kladn√° doprava do 3,5 t, nosnosŇ• 1850 kg, objem 12 m3, 4 europalety.
 
KVEST s.r.o., Bansk√° Bystrica
Predaj trezorov. sejfov, archivańćn√Ĺch skr√≠Ňą, trezorov skr√≠Ňą na zbrane, poŇ°tov√Ĺch schr√°nok.
 
Lignomat, Topońĺńćany
SpolońćnosŇ• sa zaober√° v√Ĺrobou n√°bytku ,kuchynsk√Ĺch liniek,eurookien,dver√≠,zariaden√≠ kancel√°rii,vŇ°etko na mieru. V√Ĺroba schodov,zabradl√≠. Z√°kazkov√© stol√°rstvo.
 
Lignum intex, Trenńć√≠n
v√Ĺroba n√°bytku a interi√©rov,n√°bytok,stol√°rske pr√°ce,n√°bytok na mieru
 
Line Interier s.r.o., Bratislava
LINE INTERIER s.r.o. sa zaober√° komplexn√Ĺm zariańŹovan√≠m interi√©rov, predovŇ°etk√Ĺm administrat√≠vnych, obchodn√Ĺch a bytov√Ĺch priestorov. Poskytuje sluŇĺby od poradenstva, n√°vrhu, predaja, mont√°Ňĺe, dopravy aŇĺ po z√°ruńćn√Ĺ a poz√°ruńćn√Ĺ servis.
 
ńĹuboŇ° Gavula - HOLZZ, ńĆabiny
stolarstvo v√Ĺroba n√°bytku na mieru, porez hlin√≠ka, porez plastov plexi, realizacia vystavn√Ĺch stankov.
 
MAGNET TRADE spol. s r.o., Bratislava
V naŇ°ej predajni s rozlohou viac neŇĺ 700m2 n√°jdete Ň°irok√Ĺ sortiment v√Ĺrobkov,tovaru a sluŇĺieb,ktor√© vyuŇĺijete pri zariańŹovan√≠ svojej dom√°cnosti a spr√≠jemn√≠te si b√Ĺvanie.Veńĺkou v√Ĺhodou je moŇĺnosŇ• na jednom mieste porovnaŇ• farebn√ļ Ň°k√°lu modelov dver√≠,z√°rubn
 
Mari√°n Rychvalsk√Ĺ-Erko, KoŇ°ice
V√Ĺroba vstavan√Ĺch skr√≠Ňą, kuchynsk√Ĺch liniek, postel√≠ z mas√≠vu, dreven√Ĺch k√ļpac√≠ch kad√≠
 
Mgr.RoŇĺińćov√° Silvia ALLIA DESIGN, bratislava
Firma ALLIA DESIGN sa zaober√° zariańŹovan√≠m kancel√°rskych priestorov, kaviarn√≠, bytov√Ĺch priestorov, detsk√Ĺch izieb, hotelov√Ĺch zariaden√≠ a zariaden√≠ soci√°lnych sluŇĺieb typizovan√Ĺm n√°bytkom, alebo v√Ĺrobou na mieru. Pon√ļkame komplexn√© sluŇĺby od zamerania Va
 
Mgr.Viera Janockova - VERA, Michalovce
Pradaj n√°bytku a bytov√Ĺch doplnkov prostredn√≠ctvom kamenn√Ĺch obchodov i internetov√©ho obchodu
 
Milan Filo s.r.o., Liptovsk√Ĺ J√°n
V naŇ°om internetovom obchode s n√°bytkom pon√ļkame stoly, stol√≠ky, jed√°lensk√© sety, stolińćky, kresl√°, veŇ°iaky, kancel√°rske stolińćky, ratanov√Ĺ n√°bytok a in√© bytov√© doplnky za prijateńĺn√ļ cenu. Prajeme V√°m pr√≠jemn√Ĺ n√°kup v naŇ°om e-shope www.lacnyeshop.sk
 
Milan Hubik ml., N√°mestovo
Pred√°me biokrby za najlacnejŇ°ie ceny, nekŇēmime administrat√≠vu.
 
MINITEC s.r.o., KoŇ°ice
Kuchynsk√© Ň°t√ļdio Predajca kuch√ĹŇą NOLTE V√Ĺroba interi√©ru na kńĺ√ļńć Biela a ńćierna technika
 
Multibillard, s.r.o., Budmerice
V√Ĺroba a predaj biliardov√Ĺch stolov, pr√≠sluŇ°enstva
 
Nábytok Bianka, Nové Zámky
internetov√Ĺ obchod so Ň°irok√Ĺm sortimentom n√°bytku
 
N√°bytok HriŇą, CinobaŇąa
V√Ĺroba n√°bytku na mieru,kuchynsk√© linky,vstavan√© skrine,interi√©ry
 
N√°bytok Rstudio s.r.o., Trnava
N√°vrh a zariadenie kancel√°ri√≠. Kancel√°rsky n√°bytok, kancel√°rske kresl√°, kancel√°rske stolińćky, kancel√°rske doplnky, zdravotn√≠cky n√°bytok, sedacie s√ļpravy a in√©.
 
Naceva Slovakia s. r. o., PreŇ°ov
Predaj polotovarov na v√Ĺrobu n√°bytkov a interi√©rov - veńĺkoploŇ°n√© materi√°ly, hrany, podlahy, kuchynsk√© dvierka, kovania, digestory, drezy, leply, laky, br√ļsne papiere, svietidl√°... V Bratislave je umiestnen√© n√°bytkov√© centrum.
 
NOVAshop.sk, Skalica
N√°bytok do kaŇĺdej dom√°cnosti do kaŇĺdej dom√°cnosti za zv√Ĺhodnen√© ceny. MoŇĺnosŇ• n√°kupu na spl√°tky.
 
Nov√Ĺ n√°bytok. Boris ҆vanńćara - M.O.B., Trenńć√≠n
Nov√Ĺ n√°bytok. Znańćkov√Ĺ n√°bytok za skvel√© ceny. Sp√°lne, ob√Ĺvańćky, detsk√© izby, pracovne, kancel√°rie, predsiene, jed√°lne. Postele, komody, skrine, stolińćky, stoly... Uplne nov√Ĺ postoj k z√°kaznikom!
 
NOWY STYL SK, s.r.o., PreŇ°ov
SpolońćnosŇ• NS SK je v√Ĺhradn√Ĺm predajcom produktov v√Ĺrobcu NSG na Slovensku a ńĆeskej republike. Portf√≥lio NS SK - kancel√°rske kresl√° a stolińćky, konferenńćn√© sedenie, kancel√°rsky n√°bytok,reŇ°taurańćn√©, jed√°lensk√© a kaviarensk√© stolińćky a stoly, barov√© stolińćk
 
OFFICE PRO - TRUDON s.r.o., KoŇ°ice
Veńĺkoobchod s kancel√°rskym n√°bytkom HOBIS a EXNER. Kancel√°rske stolińćky a kresl√°. Kovov√Ĺ program. Zariadzovanie interi√©rov.
 
OFFICE PRO - TRUDON s.r.o., KoŇ°ice
Veńĺkoobchod a maloobchod s kancel√°rskym n√°bytkom zn.HOBIS a EXNER, kancel√°rskymi stolińćkami zn.ALBA a MAYER, kovov√Ĺmi skriŇąami a kartot√©kami. Navrhovanie interi√©rov pomocou grafick√©ho programu ARCON.
 
OFIFRAN Bratislava s.r.o., Bratislava
v√Ĺroba a predaj kancel√°rskeho n√°bytku, realiz√°cia interi√©rov, administrat√≠vnych komplexov, obchodn√Ĺch a spolońćensk√Ĺch priestorov, reŇ°taur√°cii a hotelov, v√Ĺroba a predaj kancel√°rskych stolińćiek, kresiel a sedańćiek, projekńćn√° ńćinnosŇ•
 
Peter Pelańć√≠k - DREVOTRES, Bratislava
v√Ĺroba a predaj n√°bytku na mieru, podla poŇĺiadaviek z√°kazn√≠ka
 
Porter, s.r.o., Bratislava
Kancel√°rie ‚Äď osobn√Ĺ poradca v oblasti n√°jmu, vybavenia a sŇ•ahovania kancel√°rskych priestorov
 
QUARTER STUDIO, Bansk√° Bystrica
V√Ĺroba a predaj n√°bytku - kuchynsk√© linky, vstavan√© skrine, kancel√°rsky n√°bytok, laborat√≥rny n√°bytok ...
 
R2Design, s.r.o., Prievidza
Predaj luxusného nábytku.
 
RAFFAELIS IDE,s.r.o., KoŇ°ice
v√Ĺroba kancel√°rskeho n√°bytku, v√Ĺroba kresiel, zariańŹovanie interi√©rov
 
Rajńćan s.r.o., Star√° Kremnińćka
spracovanie bukovej guńĺatiny na lepen√© panely, polotovary pre n√°bytk√°rov a v√Ĺroba n√°bytku (skrine, postele, doplnky)
 
RaS interier s.r.o., MARTIN 8
n√°vrh a dod√°vka interierov na kńĺ√ļńć, v√Ĺroba n√°bytku
 
Róbert Holzhei - DOLIRO wood, Komárno
V√Ĺroba n√°bytku na mieru
 
ROLDOR sro, Bratislava
V√Ĺrobca Ň°atnikov√Ĺch zostav ROLDOR
 
RV-FX, s.r.o., Basnk√° Bystrica
Sme Slovensk√° spolońćnosŇ• a naŇ°a ńćinnosŇ• je zameran√° na obchodovanie a poskytovanie sluŇĺieb v oblasti menov√Ĺch trhoch ‚Äď Forex. Sme t√≠m ńĺud√≠ s niekońĺkorońćnou praxou v oblasti obchodovania, Ň°kolenia a vedenia ńĺud√≠. SpolońćnosŇ• RV-FX, s.r.o. spolupracuje s
 
SEPAM, s.r.o., P√ļchov
Maloobchodn√Ĺ predaj n√°bytku. Sp√°lŇąov√Ĺ program, ob√Ĺvańćky, sedacie s√ļpravy, kancel√°rsky n√°bytok...
 
SEPAM,s.r.o., P√ļchov
Maloobchd s n√°bytkom so zameran√≠m na sp√°lne-Ň°t√ļdio zdrav√©ho sp√°nku SEGUM, obyvańćky, sedacie s√ļpravy, kancel√°rsky n√°bytok a stolińćky.
 
SKOLEX, Bratislava
v√Ĺroba kancel√°rskeho a Ň°kolsk√©ho n√°bytku, v√Ĺroba kancel√°rskych a Ň°kolsk√Ĺch tab√ļńĺ, predaj projekńćnej techniky
 
SOFT interier, SpiŇ°sk√° Nov√° Ves
ZariańŹovanie kancel√°rskych interi√©rov.
 
SOLVAT SLOVAKIA s.r.o., KoŇ°ice
V√Ĺroba a mont√°Ňĺ vstavan√Ĺch skr√≠Ňą, kuchynsk√Ĺch liniek, detsk√Ĺch izieb, kancel√°rskeho a ostatn√©ho n√°bytku
 
Stol√°rstvo ńĹubom√≠r Cuninka, Hoste
Stol√°r ńĹubom√≠r Cuninka sa zaober√° pr√°cou s drevom a v√Ĺrobou n√°bytku na mieru.
 
҆oka ńĹubom√≠r v√Ĺroba n√°bytku, Leopoldov
V√Ĺroba bytov√©ho n√°bytku, bytov√Ĺch doplnkov, kancel√°rsky n√°bytok, zariańŹovanie interierov, hotelov, ubytovn√≠
 
Tatranova, Prievidza
SpolońćnosŇ• sa zaober√° v√Ĺrobou n√°bytku urńćen√©ho na zariańŹovanie sp√°ln√≠,kuch√ĹŇą,detsk√Ĺch izieb,ob√Ĺvac√≠ch izieb,kancel√°rskeho a investorsk√©ho n√°bytku-pre hotely,penzi√≥ny a in√©
 
TOPIZOLMONT, Veńĺk√Ĺ Slavkov
V√Ĺroba a mont√°Ňĺ kuchynsk√Ĺch liniek na mieru, vstavan√Ĺch Ň°atn√≠kov, n√°bytku barov, gastro n√°bytku, kancel√°rskeho n√°bytku na mieru, interierov√Ĺch dver√≠.
 
TRUDON, BARDEJOV
Predaj profesion√°lneho kancel√°rskeho n√°bytku, n√°vrhy v 2D aj 3D pomocou programu ARCON. Predaj bytov√©ho n√°bytku - sp√°lne, detsk√© izby, sedacie s√ļpravy, jed√°lensk√© stoly a stolińćky, kuchyne, vybavenie kaviarn√≠ (barov√© stolińćky, konferenńćn√© stol√≠ky...)
 
TRUDON, s.r.o., Bardejov
predajŇąa n√°bytku- kancel√°rskeho (HOBIS, Exner), kresl√° Office Pro, MAYER, ALBA, stolińćky BN office, bytov√©ho - postele, jed√°lensk√© sety, sedańćky, ob√Ĺvańćky, detsk√© izby
 
Unidekor.sk, s.r.o, Bratislava
RieŇ°enie V√°Ň°ho podnikania
 
Upratovací servis DESIGN X, Skalica
Realizujeme jednorazov√© a pravideln√© upratovacie sluŇĺby pre veńĺk√© i mal√© firmy, spolońćnosti, bytov√© spolońćenstv√°, Ň°t√°tne inŇ°tit√ļcie a s√ļkromn√© osoby. Vykon√°vame komplexn√© upratovacie a ńćistiace pr√°ce ‚Äďinteri√©r/ exteri√©r.
 
VD GROUP Slovakia, Bratislava
Esedenie pre V√°s. PoŇĺińćovŇąa stolińćiek a E-shop s kancel√°rskymi stolińćkami, kreslami, sedańćkami a lavicami do ńćak√°rn√≠.
 
VD GROUP Slovakia s.r.o., Bratislava
Esedenie pre V√°s. PoŇĺińćovŇąa stolińćiek a E-shop s kancel√°rskymi stolińćkami, kreslami, sedańćkami a lavicami do ńćak√°rn√≠.
 
VIP Design s.r.o., Prievidza
Pred√°vame kvalitn√© koŇĺen√© sedacie s√ļpravy a postele talianskeho dizajnu. Sedańćky s√ļ origin√°ly, nie ńć√≠nske kopie! Sme jedin√° predajŇąa pre Slovensko i ńĆechy. Pon√ļkame odborn√© poradenstvo, luxus za skvel√© ceny a lacn√ļ dopravu priamo k V√°m.
 Novinky emailom
MŠte zŠujem dostŠvaĚ do emailovej schrŠnky novinky, informŠcia ŤlŠnky z tohto portŠlu?
PrihlŠste sa!
Email:

TOP ponuky
HĺadaĚ v ponukŠch:
 

TOP ŤlŠnky
 

Inzercia


www.byvajme.sk® HlavnŠ StrŠnka | Kontakty | RegistrŠcia